Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy egy...

Éreztétek már úgy, hogy egy idegen (vagy legalábbis távolabbi ismerős) jobban ismer, mint akár a saját családod?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hogyan lehet valaki ennyire jó emberismerő, de van egy volt osztálytársam, akivel alig beszélek (már a középiskola alatt sem nagyon barátkoztunk), de olyankor mindig ledöbbenek, hogy miket tud rólam. És ezalatt most olyan belső dolgokról beszélek, amiket rajta kívűl senki nem vett észre, még a családom sem. Amikor rákérdeztem, akkor csak annyit mondott, hogy "Oh, látszik az rajtad."

Nektek is van ilyen ismerősötök?


2010. jún. 3. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik az aurát is látják. Egy könyv erről: "A Tisztánlátó Fiú", de ez inkább ezoterikus téma. Vannak akik hallani sem bírnak ilyenekről. Menj át az ezós oldalra, ott értelmesebb válaszokat is kapsz.
2010. jún. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy valami "természetfeletti" dolog van emögött, vagy ilyesmi. Bár még az is lehet. Annyi mindent nem tudunk még bizonyítani, de attól még létezhet. De azért ebben az esetben mégse ilyesmire gondolnék.


Köszönöm azért a válaszod :)

2010. jún. 4. 00:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A családom nem ismer, olyan értelemben, h nem bízok bennük és ezért semmit nem beszélhetek meg velük. Így a legjobb barátaim, de talán még épphogy megismert idegenek is többet tudnak rólam.

Ha meg együtt élsz a családoddal, azért nem tűnik fel nekik semmi veled kapcsolatban, mert nap mint nap látnak.

2010. jún. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem engem mindenki jobban ismer, mint a saját családom :D
2010. jún. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, az utóbbi két hozzászóló véleményében is van igazság ;)


Köszönöm

2010. jún. 4. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!