Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a megfelelő...

Szerintetek mi a megfelelő reakció ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A fürdőszobában készülődtök reggelente, és te ráfújsz a pólódra sprayt (jó erőset), én pedig emiatt alig kapok levegőt, ki kell mennem onnan, és emiatt nem tudod befejezni a készülődést. Megkérem, hogy az előtérben fújd be magad, ne egy zárt térben, amit használunk. Hogy reagálsz?

máj. 26. 12:59
A kérdező szavazást indított:
Ok. Kimegyek az előtérbe és ott fújom be magam.
Nem megyek ki, szerintem ez nem olyan erős, nem kell ebből ügyet csinálni.
Ne mondd meg nekem, hogy mit csináljak!
Persze, ezentúl kimegyek és ne haragudj. Sajnálom, hogy miattam nem tudsz készülni és rosszat tettem ezzel. Nem gondoltam volna.
Csak azért is itt fújom be!
Akkor fogok kimenni az előtérbe, ha te is ott fújod be magad a parfümöddel!
79 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
74%

Mi lenne, ha reggeli készülődést egy fürdő ablak nyitással kezdenél, vagy elindítanád az elszívó ventilátort? Gondolom te is ott fújod be magadat.

Ha nem bírod a párod sprayét akkor kérd meg keressen másik fajtát.

máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
82%
mi lenne, ha megvárnád, míg végez és nem másznál a nyakára, vagy előbb kelnél és elintéznéd előtte a dolgod?
máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
87%
Az egészet nem értem. Már azt se, hogy mi a francért kell egyszerre készülődni a fürdőszobában, miért nem lehet egymás után, de miért ő nem tudja befejezni a készülődést, ha én megyek ki?
máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
85%
A kompromisszum az, hogy nem egyszerre készülődtök. Te korábban kelsz, elkészülsz és a probléma még van oldva
máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
96%
Ja igen, eleve szerencsések azok akiknek akkora fürdőszobája van, hogy két ember elfér, vagy hogy van ablak 😅 (panel)
máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
93%
Ha téged zavar, hogy én ott fújtam be, és szépen megkérsz, hogy ezt inkább kint csináljam, akkor kimennék és nem csinálnék belőle semmilyen ügyet. A testemnek és a parfümnek is mindegy, hogy hol találkoznak. De ha rámkiabálnál, vagy durván reagálnál, akkor nem lennék partner a közös nevezőben. Én kompromisszum képes ember vagyok, csak a körítés nem mindegy.
máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Nincs sajnos szellőztetési lehetőség. Pont emiatt kelek később, hogy nagyjából végezzen, ne legyen pára, el kezdenék sminkelni. (Előtte már mindent megcsinálok, amit lehet.) Teljesen én alkalmazkodom hozzá. A legvége nála 2 fújás, amitől nekem még a számban is érzem a spray illatát, és megfulladok tőle, emiatt az aeroszolos spratytől legalább 15 percig nem lehet megmaradni a fürdőszobában.

Nekem is el kell indulnom dolgozni. Előbb kelni nem megoldás, mert akkor vagyok bent, mikor a többiek munkahelyi egyeztetések, megbeszélések vannak.

Csak annyit kérek, ha kimegy 2 méterrel arrébb és ott fújja be magát, akkor mindenki boldog. Ez a két fújás máshol akkora kérés lenne, nagy fáradtság?

máj. 26. 13:32
 8/91 anonim ***** válasza:
82%

Előbb kelni nem megoldás, mert akkor vagyok bent, mikor a többiek munkahelyi egyeztetések, megbeszélések vannak.


Aha... tehát azért nem tudsz hét helyett hat ötvenkor kelni?

máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
87%
Hát 8, nekem is ez érthetetlen...
máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
69%
Hát menj arrébb két méterrel és vakold a fejed máshol. Ez olyan nagy fáradtság lenne?
máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!