Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen esetben?...

Mit lehet tenni ilyen esetben? Mi a legjobb reakció? költözés egyelőre nem opció..

Figyelt kérdés
nővérem azt csinálja, hogy néha rájönnek ilyen "rohamok". van hogy napokig nem, van hogy egész nap áll a bál, de jellemzően mindig tesz valami megjegyzést, semmi sem jó. És amikor ilyen van, akkor torka szakadtából üvölt, mint egy sakál. zeng az egész ház... de ilyen apróságok miatt, hogy elöl hagytam a cipőm, vagy beszökött a szobába a macska, ilyenkor nem elég, hogy kiabál, de még elkezd személyeskedni és jelzőkkel is illetni (dög, szemét, rohadék és ilyen teljesen abszurd elképzeléseit hangoztatja, hogy én biztos azért csinálom ezt meg azt, mert vele akarok kics.eszni). na és ezt nem csak velem hanem az egész családdal csinálja. de bicskanyitogató stílusban.. a kishúgunk rendszeresen sírva szalad be a szobájába inkább amikor hozzászól pl. legutóbb azt ordította neki, hogy mit telefonozik egész nap, biztos r.ibanckodik és mutogatja magát az interneten, mert lusta értelmes dolgokat csinálni.. amikor szegény húgom csak valami játékkal játszik vagy éppen olvas
2023. ápr. 8. 20:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
74%
lendületből vágd szájba egy ilyen pillanatba, lehet utána sikerül neki bedugulni :) túl sokat képzel magáról, ha ilyen szinten terrorizál mindenkit, akkor már ki jár egy atyai pofon, gondolom szüleitek ezt nem tették meg, hát akkor neked kell :)
2023. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Ki kell rakni otthonról. Saját magánál ordibáljon, ne ott, ahol mások is laknak.


Egyébként nem beteg?

2023. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
költözz el.
2023. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%

Hány éves vagy?

Mi az, hogy nem opció?

Az változtat, akik szenved. Nem a nővéred írt ki kérdést.

2023. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Egy kérdés: ezt miért hagyjátok?

Mindenkivel azt lehet megtenni, amit hagy. Itt meg egy elmebeteg terrorizálhat mindenkit. De miért? Ő tartja el az egész családot?

2023. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És a szüleitek hol a fenében vannak ilyenkor?
2023. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Kibírni míg nem tudsz költözni.
2023. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NTBS ***** válasza:
84%

Szülő mit csinál ilyenkor?

Egyébként beszélni vele a viselkedéséről.

2023. ápr. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Felesleges beszélni vele, azt hiszed, érdekli? Oké, megpróblhatod, és az lesz a válasza, hogy ő tökéletes, neked meg kss legyen.


Mondjuk velem egyszer üvöltött az öcsém valamin - kivágta a hisztit -, lendületből szájon vágtam.

Nem vagyok verekedős, egy kezemen meg tudom számolni, mikor ütöttem meg valakit, de a három centiről az arcomba ordítás már bőven túlmegy a tűréshatáromon.

Akkor azért üvöltött, mert fájt neki; így járt, de megtanulta, hogy nem viselem el ezt a fajta állatias viselkedést (azóta sem ordít velem - a családunk többi tagjával igen, velem nem mer).

2023. ápr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%
Jó lenne ha már most közölnéd a férjeddel hogy ebbe a házba kutya nem teszi be a lábát. Aztán ezt majd közli ő a szüleivel. Te meg eljátszhatod hogy allergiás vagy a kutyaszőrre.
2023. ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!