Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy megfeleljek neki?

Mit tegyek hogy megfeleljek neki?

Figyelt kérdés
Mar 4 eve itthon vagyok a gyerekkel,segitsegem nincs(aki felvigyazna ra)Iden napkozis lett es sajnos azota nagyon sokszor beteg es szinte meg annyi idom sincsen mint maskor,egy hetet alig bir ki majd kettot itthon van.A ferjem sokat dolgozik mert o tarja el a csaladot emiatt allandoan lelkifurdalasom van,hogy en nem keresek penzt es nehe erzem is rajta.Mit tehetnek hogy segiteni tudjak en is a penzkeresesben?Sokat eszem magam miatta de nem tudok munkat talalni egy kisvarosban elek es semmi munka lehetoseg nincsen,es a gyerekemet sem akarom elhanyagolni.Felek ra megy a hazassagom ha ez igy megy tovabb.
2010. okt. 31. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hárman vagytok a családban?(te,férjed,gyerek)Mert ha igen akkor nem hiszem hogy arra menne rá a házasságod, hogy dolgozol-e vagy sem.Engem kikészítene, ha egész nap otthon ülnék és semmit sem csinálnék...pláne évekig.Nem muszáj 3 műszakos melót vállalnod, lehetnél rész munkaidőben is.

A gyereket meg vidd már orvoshoz, mert ha ennyiszer beteg, akkor nagyobb baja van.vagy csak simán iskolakerülő.És nem kell azon aggódnod, hogy elhanyagolod..hány éves?? ha 10-14(vagy több)akkor úgyis inkább a haverjai társaságára vágyik jobban, nem csak állandóan anyuéra.

2010. okt. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Próbáljátok megbeszélni a férjeddel. Mire megy rá a házasságod? Hogy nincs munkahelyed? Ugyan már. Miért, ha elválnátok, akkor sem lenne!

Vigyázz, ha esetleg kapsz is munkát, ki fog foglalkozni az otthoni dolgokkal és a gyerekkel?

2010. okt. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mondom napkozis!par honap mulva lesz 4 eves!En sem jo kedvembol ulok itthon mert ra vagyok kenyszerulve!Es gondolod nem vittem orvoshoz???de vittem es kepzeld gyogyszeres kezelest kapott es most meg vitamin kuran van h erosodjon az immun rendszere,most kezdte a napkozit es meg mindig elkap valami nyavajat.Igen harman vagyunk es reszmunkaidoben nem talaltam allast,azt keresem mar egy ideje.
2010. okt. 31. 14:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Nezzel utana valami otthoni munkat bevallalni.
2010. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindig dolgoztam amiota az eszem tudom csak amiota m egvan a kicsim azota nem megy mert elkoltoztunk abbol a varosbol ahol a szuleim elnek ezert meg 3 percre sem birom rabizni valakire mert nincs kire.A ferjem megerti de neha olyan faradt es kimerult a sok melotol hogy szeretnek segiteni neki,mondjuk amit lehet megteszek helyette de ez kevesnek bizonyul.
2010. okt. 31. 14:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne izgulj a gyerek miatt meg. Enyem is akkor lett beteges mikor oviban kezdett. Par honap es az immun rendszere megjavult. Az orvos azt monta hogy ez teljesen normalis, mikor gyerekek ez kezdenek mas gyerekekkel keveredni. De megerosodik az immunuk, jobb igy, mint otthon bezarni. Legyel turelmes, hisz otthon is dolgozol, ha Te nem csinalnad a hazimunkat, gyereknevelest, bejarono kene. Probalj valami munkat otthonrol csinalni.
2010. okt. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kevesnek bizonyul? Kinek, Neked vagy ferjednek? Ha O neki, hat nincs igaza. Ha Neked, akkor tul onkritizalod magad. probalj megcsinalni amit tusz, de ne hajtsd magad a foldbe. Akkor majd azert fog a hazassagod tonkremenni, mert kedves ferj egy kipihent no utan vagy. Ha eddig dolgoztal, nem ferjed tartott el, akkor ez csak atmeneti, ne idegeskedj.
2010. okt. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a haztartast en vezetem,mosas fozes,takaritas stb,aztan seta a kicsivel es ekozben megejtem a bevasarlast stb,aztan ennyi.Kicsit mar meguntam ezt a monoton helyzetet remenykedem hogy megszokja a napiba a kincsem es nem lesz ilyen surun beteg es akkor kicsit tudok massal is foglalkozni.erdelyben elek es itt nem nagyon van munka foleg egy kis varosban,otthoni munkat sem talalok.A gyes utan vissza akartam volna menni a regi munkamhoz de a ferjem nem engedte hogy bolcsibe vigyem a gyereket es en is feltettem tole.
2010. okt. 31. 14:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg 4 eves ssem. Meg mindig igencsak pici. Ferjednek es Neked is meg kell ertened, hogy egy-ket ev, es konnyebb lesz. Munkat is jobban tudsz majd bevallalni akkor. Ferjed nem engedte bolcsibe, most meg ugy erzed, hogy nem tetszik hogy Te nem hozol penzt a hazhoz. Hat ha minden konnyu lenne! Ezen gondolkodnia kellett volna a gyerek szuletese elott. Ne keseredj el, idovel tobb idod lesz, talan jobban lesz munka is. Most meg ne gyotord magad, a nem penz behozatalaval. Biztos most igy mindenkinek, de foleg a gyereknek jobb, hogy egy kipihentebb anyukaja van.
2010. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
koszonom a kedves valaszokat hat remelem megoldodik mert a gyerek nem volt egy percre sem tehet szamunkra mert akartuk es imadjuk ot,csak mar jo lenne ha masra is lenne idom.Koszi nektek.
2010. okt. 31. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!