Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kamasz lányok véleményét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamasz lányok véleményét kérném elsősorban:Nagyon fáj, hogy nem felelek meg a páromnak. Változtassak magamon hogy neki megfeleljek? De az már nem én lennék.

Figyelt kérdés

162 cm/ 60 kg vagyok.A párom néha megemlíti hogy olyan jó kis husi vagyok, aminek örülök, de volt olyan veszekedés alkalmával hogy fogyjak már le, meg hogy hogyan nézek ki.Azt mondta hogy sokkal jobban tetszenék neki vékonyan,és ez nagyon bánt, mert inkább izmos vagyok, mint hájas...én nem szeretnék fogyni, szeretem ezt az alakot, szerintem nem vészes, rendszeresen sportolok...de őt sem akarom elveszíteni, mert ha nem kerül szóba a kinézetem, akkor nagyon jól megvagyunk.Ti mit tennétek?Én nem hiszem hogy vékonyan jól érezném magam, és eddig még sosem fordult meg a fejemben hogy lefogyjak...

17/L


2011. febr. 27. 22:58
 1/7 anonim válasza:

Ha te így érzed jól magad akkor ne fogyj le!

És ha ezek után is"piszkál" akkor hagyd ott... szeressen úgy ahogy vagy / sehogy ez a véleményem...

2011. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha neked így jó akkor miatta ne változz! Hidd el nem éri meg!! Úgy kell elfogadnia, szeretnie ahogy vagy, szőrüstül-bőröstül. Csak magunk miatt érdemes megváltozni!


L/19

2011. febr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos szeret,ha ilyeneket mond...
2011. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szeret, de valahol nagyon fontos neki a kinézet, és emiatt elfog hagyni előbb utóbb, ha te nem teszed meg. Ne változtass magadon, amíg nem egészséggel kapcsolattal kapcsolatos negatív dologról van szó. Majd rádtalál vagy rátalálsz valakire aki kívül-belül szeret, az lesz az igazi.

19L

2011. febr. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Soha senki kedvéért ne változtass magadon! Aki szeret, az olyannak fogad el, amilyen vagy! Ha nem baj, én nem kamasz vagyok és nem lány!
2011. febr. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

utolsó:örülök hogy felnőtt férfi szemmel így gondolod:)

2011. márc. 2. 20:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Hm..:)

Két falyta ember van. Van aki azt mondja hogy: Ha szeret elfogad ilyennek amilyen vagyok!

És van aki azt mondja hogy : Szeretem és érte megváltozok!

2011. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!