Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi vonzódhat hosszú...

Egy férfi vonzódhat hosszú távon a vele kb. egykorú feleségéhez?

Figyelt kérdés
Csak mert, rengeteg házasságban élő férfi 10-20 év után megcsalja a párját, de nem a vele egykorúakkal, hanem jóval fiatalabb nőkkel. Ezek szerint egy 40-50 éves nőhöz nem lehet úgy vonzódni, mint egy 30 éveshez? Vagy, hogy van ez?
2010. okt. 31. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most mondjam, hogy láttam már 60 éves házasságot, ahol egyik fél sem lépett félre, és ugyanolyan szerelmesek voltak, mint az első napon? Hogy láttam már 84 éves tatát az egykorú feleségére huncutul kacsintani?


Tévedés azt hinni, hogy egy kapcsolat megy magától. (Tudod, esküvő, fehér ruha, limuzin, harangok, boldogan éltek, amíg...) És az is tévedés, hogy egy másikkal, egy fiatalabbal majd jobb lesz. Nem. Egy kapcoslaton halálig dolgozni kell, azt építeni kell, arra időt, energiát kell szánni mindkét fél részéről. Egy ilyen kapcsolat nem hűl ki, nem válik unalmassá, és nincs miért félrelépni.

2010. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hűlt ki a kapcsolat,megvan az a láng köztetek,akkor lehet vonzódni,ha szereted őt. És akik megcsalják a feleségüket, főleg fiatalabbakkal, azok általában mind gazdagok,pénzesek-és gondolhatod,hogy a fiatalka csajszi is miért megy bele... De egy egyszerű,őszinte szerelem tarthat akár 60évet is,vagy amíg csak éltek...
2010. okt. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Sőt, én 48 éves vagyok, a férjem 45 éves. Én kb. 35 évesnek nézek ki, pedig semmi szoli, nagyon kevés smink, 57 kg. Ilyen géneket örököltem. Nekem az a legnagyobb bók tőlle, - Te vagy nekem a legszebb az életben.
2010. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Miért, egy 40-50 éves férfi vonzó az azonos korú partnere számára? Tényleg kíváncsi vagyok.


Amúgy ne csodálkozz, a férfiak röviden és tömören arra vannak programozva, hogy szaporodjanak, és ha tudatosan meg nem fékezik az ösztöneiket, ezt teszik. És nyilván hatékonyabb egy 30 éves nővel próbálkozni, mint egy 50 évessel. 23/L/biológus

2010. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ha egy ilyen idősebb férfi egy hozzá képest fruskával kezd, az jelenthet bizonyos kapuzárási pánikot is. Bizonyítani akar, hogy még nincs itt az élete alkonya, be tud vágódni sokkal fiatalabb csajoknál is. Meg közrejátszhat még az újdonság, a vadászat egy friss húsra.
2010. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy vonzódhat. Sőt, magánál idősebb nőhöz is vonzódhat. Jó, hogy vannak - hogy is fogalmazzak szépen - egyszerű férfiak, de nem mindegyik az. Értelmes embereknél ez nem fordul elő, csak a primkó f.aszhuszároknál. És ők meg is találják párjukat a pénzbedobós fiatal p.nák személyében. A jó emberek meg leélik azzal az életüket, akit fiatalon választottak.
2010. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
22:07-es, ennyi erővel a nők meg arra vannak programozva, hogy a legerősebb hímmel háhasság meg magukat, hogy mindenképpen életképes utódok szülessenek. És ki az erősebb bika, egy 20 vagy egy 50 éves pasi...?
2010. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem a koron múlik, hogy hosszútávon vonzódik-e egy férfi a párjához. Függ a férfi személyiségétől, a kapcsolat jellegétől és a nő kisugárzásától is. Ha a férfi nem hűséges természetű, vagy a kapcsolat elsősorban a külsőségek miatt jött létre és nem alakult ki mély, bensőséges viszony, akkor nagy a valószínűsége, hogy a férfi (de akár a nő is) kifelé kacsintgat. Sok jó karban lévő 40-es nő is talál magának fiatalabb partnert. Nem csak a férfiakra jellemző az a megoldás, hogy "friss hússal" dobják fel magukat a megkopott házasság alatt, vagy után, de azért akadnak kivételek.

A családomban pl van olyan házasság, ami 35 éve tart, a férfi még mindig vonzódik a feleségéhez és a nő 6 évvel idősebb.

2010. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!