Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bűntett a sors ennyire?

Miért bűntett a sors ennyire?

Figyelt kérdés
Mikor megszülettem ,igazából nem is akartak engemet,de anyú megtartott.Apám ivott nagyon minden pénzt elvert,még az én zsebpénzemet amit gyűjtőttem a perselyemben azt is.Nagyon sokszor bántott,volt hogy tiszta monokli voltam,meg anyukám is.Lehettem olyan 2-3 éves körüli,de emélkszek dolgokra amiket tett velem apám.Mindig menekülni kellett előle.Majd anyúkám elvált tőle,engemet anyukám nevelt fel.Apám nem láttogatott,pénzt sem küldött.Gyerek korom sem volt jó.De inkább ezt most nem részletezném.Fiatalon megismertem a férjemet akihez hozzá is mentem,mert nagyon szerelmes lettem belé.Nem ivott,csak modjával alkalamanként,nem volt agresszív ,nem bántott sose,nem nőzőt csak épn voltam neki.Nagyon boldog voltam vele.Majd jöttek a gyerekek sorba.Mikor megszületett a második.A férjemről kiderült megcsalt egy nővel többször is.Ekkor nagyon rosszul éreztem magamat,pedig megadtam neki mindent mégis megtette.A nő állitása szerint nem jelentett neki semmit.Akkor megbocsáltottam neki visszafogadtam.Majd összejött a másikkal akibe szerelmes lett állitása szerint ekkor ő akart elválni tőlem.Pokol volt az élettem.Elment ,hogy átgondolja a dolgokat,a végén engemet választott.Nem tudtam mit tegyek, mert akkor még nagyon szerettem. Vele maradtam.Az hozzáteszem a munkahelyéről hivogatták a nők utána azt mondta nekem csak barátok,probáltam hinni neki.Majd rá nemsokára szintén megcsalt,ekkor én kidobtam többször nem szerettem volna megbocsáltani neki.Rettenetesen fáj.Beadtam a válópert.Komolyan elakartam válni tőle.Erre ő vissza könyörögtte magát,soha tőbbet nem tesz ilyet csak fogadjam vissza.Hát visszafogadtam,de feltételekkel.Rá pár hónapra kiderült a nő terhes ,sajnos nemvette észre és márt nem tudja elvettetni.Küldözgette a leveleket,fényképeket,fenyegetözött.Természetesen a páromat nem érdekelte,a nő neki nemjelentett érzelmileg semmit elmondása szerint.Megszületett a gyerek ,járkálhatunk biróságra.Kiderült tuti az ővé.A páromat nem érdekelte,azt mondta neki nem kellettt a gyerek.Meg őt ne akarja senki megfogni gyerekkel.Nagyon kivoltam,folyton ugy érezttem nem szeret azért teszi ezeket.Azóta eltelt kisidő,még mindig csinál dolgokat,konkrét megcsalást nemtudok róla.Anyosról ne is beszéljünk állandóan engemet szidott én voltam a szemét szerinte.Mellette a testvére és családja fenyegett hol engemet hol a gyerekeimet.Volt, hogy csinált kárt is nálam.Nagyon elegem van nemtudom mitévő legyek?
2010. nov. 3. 07:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem te roppant jól átverhető vagy, főleg, hogy még ezek után hagyod magad. Nem itt kellene siránkozni, mert ezt az életmódot te választottad saját magadnak. Ha neked jó, hogy a hazug, alattomos férjed gyávaságból folyton visszasírhatja magát hozzád, akkor minek panaszkodsz?
2010. nov. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

A parodnak ez egy nagyon rossz tulajdonsaga ezek szerint, amit nem tud, vagy nem akar megvaltoztatni.

Nagyon szomoru az eseted, de vagy tovabb tursz, vagy kulon mesz!

2010. nov. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Azóta megcsalni nem csalt meg.Viszont más dolgokba beleveredett,ezt nem szeretném leírni.De majdnem mindenűnk oda veszett.Most folyik az űgy nemtudom mi lesz belőle.
2010. nov. 3. 07:51
 4/31 A kérdező kommentje:
Azért nem léptem, mert valahol még mindig szerettem.Meg nemis lenne hova mennem ,Nekem nincs aki segitsen,igaz a ház amiben lakunk az enyém.Meghát sok a hitel is.A gyerekeim jövöjéről is van szó,itt jobb feltételek vannak,ugyértem saját ház nemkell költözni albérletből albérletbe,nem száll rám a végrehajtó,nem csak rólam.
2010. nov. 3. 07:56
 5/31 anonim ***** válasza:
81%
Akkor most mit vársz tőlünk?!Hogy győzködjünk,ez így nem jó?Ha vissza olvasod a történet,amit leírtál,megkapod a választ...
2010. nov. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem a sors büntet, hanem te saját magadaat ezzel az emberrel.
2010. nov. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Én is tudom nem jó.Léci ne bántsatok ti is.Csak komolyan nem tudom mit tegyek.Félek egyedül.Biztam benne hátha tudtok valami jó tanácsot adni vagy valami segitséget. .De nagyon sokat gondoltam rá elmegyek,de mindig eszembe juttnak a gyerekeim,én nem szeretnék nekik rossz körülményt biztositani stb..Hátha megvennék a házamat az jó lenne
2010. nov. 3. 08:21
 8/31 A kérdező kommentje:
Remélem értitek nem szeretném a gyerekeimtől elvenni a fejük felöl a házat amiben lakunk.Meg van rajta hitel,ha nem fizettem jön utánam a végrehajtó!Ha letiltanak tőlem valamit ,lehet enni sem tudok nekik adni.Értitek mitől félek?
2010. nov. 3. 08:24
 9/31 A kérdező kommentje:
Na ezek miatt nem merek elmenni innen.De szeritem ti nem értitek ezeket.
2010. nov. 3. 08:26
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Add el a házat,fizesd ki a hitelt, válj el a férjedtől és soha többet ne engedd vissza. Attól ne félj hogy egyedül maradsz, vannak rendes pasik is a világon. De ezt neked kell megtenned, más nem fogja helyetted rendbe tenni az életed.
2010. nov. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!