Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Linkelnétek ezzel kapcsolatos,...

Linkelnétek ezzel kapcsolatos, ehhez hasonló idézeteket? (lent) (:

Figyelt kérdés

Ki kellett volna nyitnod a szemed, és meglátni, hogy bolondultam érted.


Majd egyszer visszanézel, és ezt mondod: "A p*csába ez a lány tényleg igazán szeretett"


Ilyen tipusúakat várok :)


köszönöm.


2010. nov. 3. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd egyszer mikor rám gondolsz, eszedbe jut: Ha már más nem, a sex jó volt vele.
2010. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

oo.. ez üt.. :D

köszi :D

2010. nov. 3. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, te vagy az a bizonyos lány? Mert ha igen, ha ilyen üzenettel bombázod, csak még távolabb "bombázod" magadtól. A férfiak ki nem állhatják az efféle nyálas ömlengéseket, vádaskodásokat, lelkükre hatni próbálást. Jobb ha még most megtanulod. És a következő kapcsolatodban inkább ne mutasd majd ki annyira, hogy mennyire szereted az illetőt, nem kell kinyalni a kis fenekét, meglátod jobban fog működni a kapcsolatod. Sok sikert. (39 éves boldog házasságban élő nő)
2010. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok bocs az off-ért, tényleg nem okoskodni akartam. bocs.
2010. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pl imádom, ha mondogatja a barátnőm ,hogy szeret, stb... És ha nagyon is kimutatja, pedig fiú vagyok, és nem vagyok bu*i
2010. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

19:54

Nem értem miről beszélsz :|

Vagyis értem, de nem én vagyok "az a bizonyos" lány :))


Amúgy most találtam ezt a két idézetet, egész jónak találtam, és kerestem ehhez hasonlókat, de sajna nem találtam. =//

Ezért irtam ki a kérdést, nincs semmi más alapja,

2010. nov. 3. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor bocs, félreértettelek
2010. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!