Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most indulunk a következő...

Most indulunk a következő "lombikbaba projekttel". Ha hasonló cipőben jársz és szívesen megosztanád az ezzel kapcsolatos gondolataidat, írsz?

Figyelt kérdés
Rövid programban, a ciklusom harmadik napján járok.
2011. okt. 5. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A következő lombikbaba azt jelenti, hogy már van egy lombikbabátok, és most lesz a következő, vagy "csak" a következő lombik-eljárás lesz?
2011. okt. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, sajna még nincs gyerekünk... :-)
2011. okt. 6. 07:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi is lombikozni fogunk, ez lesz az 1., kb. 4-5 nap múlva kell, hogy megjöjjön, és akkor indul a szurizás, szóval nekem is a rövid verzió lesz :)


Ha gondolod majd "összefoghatnánk", és drukkolhatunk egymásnak :)

2011. okt. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem két hete volt fagyasztott embrió beültetésem ez a második. Még egy hét múlva kell mennem laborba ,vizeletből nézik meg az eredményt. Nagyon igzulok :S pozitív vagyok pozi érzésekkel,csak nehogy pofára esés legyen. Elsőnél is poziként indultam aztán szinte éreztem hogy nincs baba. Most más. Hátha :) Drukkolok nektek!
2011. okt. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező neked ez most megint szurizós hónap lesz vagy fagyasztott embriós beültetés?
2011. okt. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En is jovo heten kapom vissza a fagyibabakat, ez a 2. probalkozas. Mar ugy varom, csak en is felek, hogy ez sem fog osszejonni. Az 1.-nel ereztem szurkalasokat es egy kis mensis erzesem is volt a beulti utan kb.1 hettel. De amugy semilyen terhes tunetem nem volt. En valahogy ereztem, hogy nem jott ossze. A vervizsgalat + lett, az otthoni teszt -, de nem agyazodott be rendesen es a Hcg egyre kevesebb lett, majd megjott. Viszont szerintem fontos a + hozzaallas. Sok sikert. Majd irj azert, hogy hogy mennek a dolgok:))
2011. okt. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok Lányok! Nagyon késő van és pár óra múlva fel kell kelnem. Holnap ígérem mindenkinek válaszolok. Köszönöm, hogy írtatok. Amúgy hajnalban a Kaáliba kell indulnunk vérvételre. Nem, nem fagyibabák. Ismét punkció. Szép estét/napot mindenkinek!
2011. okt. 7. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!