Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyomul az egyik szomszédom,...

Nyomul az egyik szomszédom, hogy állítsam le? A kedvesemet rettentően zavarná, ha megtudná.

Figyelt kérdés

Elkezdett írogatni az egyik férfi szomszédunk iwiwen. Eleinte csak közömbös témákról írt, nap 1 levelet. A szüleink régóta ismerik egymást, úgy gondoltam nem zavar ha néha levelezünk.

Elkezdett bókolni, nyomulni. Áthívott magához, de visszautasítottam, a páromra hivatkozva. Azt mondta hogy akkor ne mondjam el neki, de menjek át.

12 évvel idősebb, mint én.

Megírtam neki, hogy van párom, dea jelek szerint nem érdekli. Nem akarom bunkón lekoptatni, hiszen bármikor összefuthatunk. Személyesen nem nyomul, csak levélben.


2010. nov. 6. 11:24
1 2
 1/16 Viki233 ***** válasza:
88%
akkor csináld azt h minden 1es levelét töröld megválaszolatlanul.
2010. nov. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
CSináltam. Akkor írt facebook-on, vagy emailt.
2010. nov. 6. 11:32
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki, hogy zavar ez a közeledése, ha tovább folytatja, nem válaszolsz neki. És akövetkező levele után blokkold.

A fontos, hogy még véletlenül se menj át, azért meg végkép ne, hogy elmond, nem akarsz tőle semmit - ezt úgy venné, hogy azt mondod, hogy nem, közben azt jelenti, igen.

Ha meg nem ért a szóból, legyél vele bunkó, érezze magát ő rosszul, ne te!

2010. nov. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Viki233 ***** válasza:
80%
és ha ez sem segít szólj a párodnak.ő majd elintézi
2010. nov. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Ne a pároddal takarózz, hanem mondd, hogy nem vonzódsz hozzá.
2010. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Viki233 ***** válasza:
75%
de nem érted előttem szóló????mondta neki de nem érti meg.....
2010. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le. Az nem segítene?
2010. nov. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem akar bunkó lenni előző...
2010. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy bejön a szomszédod?

Mert igazából te is adod alá a lovat. Azt mondod, hogy azért nem mész át hozzá, mert a párod...

Ebből ő azt szűri le, hogy amúgy bejön neked és ha sikerül elérnie vagy kivárnia, hogy ott hagyd a párod, akkor nyert ügye van.


Miért nem lehetett egyszerűen azt mondani, hogy nem mész át, mert nem szeretnél? Ez nem bunkó, de nem is kelt benne reményt.


Most épp reményt keltesz benne, ez a legrosszabb, amit tehetsz.

2010. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj új e-mail címet, iwiwen meg facebookon pedig blokkold
2010. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!