Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves vagyok (nemsokára 24)...

23 éves vagyok (nemsokára 24) és rettentően félek az öregedéstől. Ez normális?

Figyelt kérdés

Nagyon hiú vagyok, sokat foglalkozom a külsőmmel és kritikus vagyok magammal szemben.

Kb. egy éve nagyon foglalkoztat az öregedés gondolata. Teljesen bepánikolok, amikor eszembe jut. Képes vagyok egész nap ezen agyalni. Olyan is volt, hogy az éjszaka közepén felkeltem és kerestem 30 feletti csinos nőket a neten. Olyankor megnyugszom pár napra (mert látom, hogy vannak szép nők 30-40 felett is), de pár nap múlva megint rámtör ez az érzés. Ezerrel eszem a bőrfiatalító ételeket, kapszulákat is stb. Már nem bírom idegileg. Mit lehetne ezzel csinálni?


2011. jún. 12. 18:49
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
75%
Ha így sresszeled magad az természetes öregedés miatt, nagyon hamar meg fogsz öregedni. Nem viccelek,
2011. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
96%
Egészséges, stresszmentes élet, napi minimum 8 óra alvás és 3 liter víz. Semmi cigi. Rengeteget számít.
2011. jún. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Sokat alszom, iszom, nem dohányzom.
2011. jún. 12. 18:54
 4/43 anonim ***** válasza:
70%
Én is annyi idős vagyok, mint te, és én is félek az öregedéstől. De amit te csinálsz, az szerintem már beteges, egyáltalán nem normális.
2011. jún. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
96%
Egyél jó sok fiatalító pirulát, és nem öregszel meg, elpatkolsz idő előtt.
2011. jún. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 Burny bácsi válasza:
76%
Nyugodj meg. Én már 25 vagyok és hidd el, egyre gyorsabban repül az idő. Lefogadom, hogy elkezdesz nagyon hízni és ráncosodni is. Nem a tükröd rossz, tényleg így lesz:)
2011. jún. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
82%
Én 22 vagyok és most kicsit beparáztattál. Én nem attól félek, hogy rondább leszek, hanem a ténytől, hogy öregebb, lassabban fogok mozogni, nem hívnak fotózásokra és hogy a barátom lecserél majd egy fiatalabbra.
2011. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
95%

Öregedés ellen sajnos csak a korai halál hatásos. Mindenki megöregszik egyszer és ráncos lesz, púpos meg süket. Ez van. Én szeretem nézni az időseket, mert mindig az jut eszembe, hogy ők már sokat láttak, tapasztaltak és szerintem ez szép dolog.


Okosabbat mondani nem tudok.

2011. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
88%
Én attól félek, hogy ha most, a 20-as éveim elején nem találok pasit magamnak (amikor elvileg a legszebb vagyok, elvileg....) akkor később nem lesz rá semmi esélyem. De ez csak egy gondolat, hiszen még 40 évesen is lehet szép egy nő. Amúgy tényleg túlzás ez a bogyók beszedése dolog....
2011. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Én meg "öregedni" szeretnék pár évet, 21 évesen 16-nak nézek ki arcban :D:D
2011. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!