Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vesztek anyukátoknak...

Mit vesztek anyukátoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ruhát. Állandóan csak nekünk vesz ruhát, mi hiába unszoljuk, hogy vegyél magadnak is anya, nem vesz, pedig vehetne, csak sajnálja magától, úgyhogy én kosztümöt veszek neki, én is mindig azt hordok, biztosan szeretni fogja ő is :)
2010. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt a parfümöt fogja kapni. Ez a legkedvencebb kedvence, évekkel ezelőtt kapott valakitől ilyet ajándékba, de sose volt rá pénze, hogy vegyen magának újabb üveggel. Mivel most már én is keresek, végre meg tudom vele lepni, biztos nagy lesz az öröme:))

2010. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
könyvet valószínűleg
2010. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mindig valami csajos dolgot kapott, ezüst fülbevalót, gyűrűt vagy nyakláncot (az ezüstöt szereti) vagy arckrémet, sálat, sminkcuccot, ilyesmit, tavaly színházjegyet apuval, az ideit viszont nem írom le mert ha idetéved az oldalra ő is akkor esetleg felismerné hogy róla írok :)
2010. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2010. nov. 7. 17:05
 6/10 A kérdező kommentje:

És ha már itt vagyok, azt is megkérdezhetem hogy:

Apukátoknak mit vesztek karácsonyra?

2010. nov. 7. 17:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Apukámnak én egy üveg bort.
2010. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
GPS-t szeretnénk, mert vágyik rá, de még fogalmam sincs hol lehet ezt beszerezni meg melyik a jó, szóval majd valamelyik nap felhívom az egyik férfi ismerősöm, aki ért ehhez :) Remélem tud segíteni :)
2010. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Anyunak egy gyönyörű sálat, apunak meg egy Jack Daniel's Whiskey-t. imádja!!
2010. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valami(ke)t ezek közül: könyv, ruha, sál, húskenőecset, Q10-es Labello, rúzs (Avon, már kinézte magának a színt egy barátnője kollekciójából :D, csak azt nem tudom, lehet-e még kapni... de majd kiderítem :D)...
2010. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!