Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vesztek az anyukátoknak,...

Mit vesztek az anyukátoknak, apukátoknak, testvéreiteknek (fiu, lány) karácsonyra?

Figyelt kérdés

Árt is légyszi írjatok!!!!!

mit vennétek?

anya 47 éves

apa 46

1-ik tesóm 19 fiú

másik tesóm 23 éves fiú?

mit vennétek nekik?

ami olyan hogy mindenki örülnek neki?


2010. dec. 17. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Én gravírozott tollat veszek anyunak is apunak is, meg egy üveg valami márkás italt, ami majd díszíti a szekrényt, húgomét nem írom le, mert az oldalt ő is olvassa és az ajándékát meglepetésnek szánom.

Borra is lehet egyedi címkét csináltatni a bátyáimnak ezt vennék, elvégre mindketten felnőtt emberek. Ha te még nem vagy 18, akkor kérj meg valakit, hogy vegye meg helyetted.

2010. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ma már volt kb ugyanez a kérdés, ott válaszoltam, meg még úgy harmincan, biztos találsz ott valami jó ötletet.

Mondjuk sose értettem azt, aki karácsony előtt egy héttel még nagyjából se sejti, mit vegyen. Mintha nem lett volna egy egész éved kitalálni.

2010. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is használd a keresőt, mert az utóbbi egy hónapban van napi 10 ilyen kérdés, és valószínűleg már senkinek sincs kedve leírni megint.
2010. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

GYULOLOM A KARACSONYT MERT ERROL SZOL!!!!

A a karacsony a szeretet unepe ez a mkostani meg arrol szol h kenyszer VEGYEL stb...Szuleidnek Csinalj nekik egy Fenykeptartot sajat kezzeddel es ha nem becsulik szard le te is a karacsonyt...a kolykoknek vegyel egy egy fotoalbumot es tegyel bele mindenkirol kepeket.(mindenkirol ) roluk mikor ckicsik voltak es mikor te kicsi voltak szuleitekrol fiatalabb korarol stb a lenyeg h ne lehesen kozbe annyagias dolgokra gondolni mikor megnezik...

2010. dec. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
vagy mindenkinek fotoalnum mindegyikbe kepeket nyomasd es mindenkinek lesz a multrol emleke a fotoalbumra meg mindegyikre irj dekorativan nevet es midnenkinek sajatja legyen...27/F
2010. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Öcsémnek (20):

-mintás öngyújtó, kb. 80 Ft (Asia Centerből)

-kicsi kocsi alakú csokik (3 db 150 Ft)

-póló (2000 Ft, C&A-ból)


Apukámnak:

-könyv (500 Ft, akciós könyvesboltból)

-elemlámpa (még nem tudom az árat, mert ezt most veszem meg, de nem vmi gagyi kínaira gondoltam, hanem kicsit drágábbra)


Anyukámnak:

-rúzs (avonos, kb. 700 Ft akciósan)

-könyv (1600 Ft, antikváriumból, de új könyv)


Azt, hogy mit kéne venned a te családodnak, nem tudom, hiszen nem ismerem őket, minden embernek más személyisége van, a kor nem garancia arra, hpgy ki minek örülne...

2010. dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!