Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék a barátomnak...

Mit vehetnék a barátomnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, ő 28éves, én 18.

Ékszerek (karkötő, gyűrű) kilőve, mert azokat már kapott tőlem. Plüssel ugyanez a helyzet. Valami maradandót szeretnék venni neki. Saját készítésű ajándékokkal hadilábon állok, sajnos nem vagyok valami kreatív. Na jó, ezt egy kicsit a lustaságom számlájára is lehet írni. :)

Körülbelül 2-3000Ft-ot tudok költeni.

Tudom, hogy ez kb. a századik hasonló kérdés, viszont kíváncsi lennék a Ti ötleteitekre!


2010. nov. 9. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
csinálj fényképekből kollázst, egy képkeret ezer forint, 2000ből meg nyomtathatsz képeket plusz még marad egy kicsi abból veszel neki mondjuk egy ..
2010. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én ötletem az, hogy trükközz egy kicsit és irányítsd úgy a beszélgetést, hogy kiderüljön, mire vágyik. Aztán próbáld meg azt megszerezni.
2010. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Töltsd le a kedvenc zenéit és írd ki cd-re/dvd-re. Vagy ugyanez filmekkel. Ez kb 500ft.

Vegyél neki parfümöt, dezodort, borotvahabot.

Vagy vegyél neki valami vicceset... pl télapó sapkát, vagy lábtyűt, vagy télapós vastag téli zoknit.

Vegyél egy vastag szép pulcsit.

2010. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Dezodor- borotva- borotvahab- okéj! :)

Parfümöt és ruhákat is kapott már, de szerintem veszek neki egy kapucnis pulcsit, úgyis vágyik egyre. :)

Várok még ötleteket, és köszönöm az eddigieket! :)

2010. nov. 9. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Névvel hímzett törölköző? Szerintem egyedi, de egyben hasznos is. Durván 2000-ért már van boltokban.
2010. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak nekem tűnnek extrém sablonosnak és bénának az eddig ajánlott ajándékok? Szerintem akik 2 éve együtt vannak, talán ismerik egymást annyira, hogy tudják, mire vágyik IGAZÁN a másik. De fényképek, meg kiírt zenék, tusfürdők aligha tartoznak a figyelmes ajándékok közé. Ez kb olyan ajándék, amit meglátunk egy áruházban, és fél perc gondolkodás után veszünk meg.
2010. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, én a második vagyok és szerintem is azok.

Ezek tipikusan olyan ajándékok, amit akkor vesz az ember, ha nem ismeri a másikat, vagy ha nincs semmi ötlete, de "le kell tudni" valahogy az ajándékozást.


Kérdező: ha dec. 23-án még nincs ötleted, akkor ezek jók. De nem fejeznek ki a világon semmit, csak hogy illik valamennyi pénzt költeni a másikra és te most ezt megtetted.

Próbálj meg gondolkozni kicsit. Pl. ha hiányzik valami a gépéből, akkor tuti örül neki, ha megveszed (nyilván nem túl drága dolgokra kell gondolni). Ha rossz állapotban van a széke, akkor vegyél neki rá egy párnát. Ha képtelen a nyakkendőit rendbe rakni, akkor vegyél neki egy nyakkendőtartót. Ha nagyon szeretne elmenni színházba egy bizonyos darabra, akkor vegyél neki színházjegyet. Ha szeret olvasni és elejtett már egy "ezt a könyvet elolvasnám" kifejezést, akkor vedd meg neki azt a könyvet. Ha nincs pénztárcája, akkor vegyél neki pénztárcát. Ha nincs megfelelő ágytakarója, de szeretne, akkor vegyél neki egy ágytakarót.


Az a lényeg, hogy tényleg olyan legyen, amit szeretne. Ettől lesz egy bármilyen ajándék személyes.

2010. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, a "nagykapucnijú" pulcsit pont valamelyik nap említette, azt fog kapni. Elhalmozom ruhákkal. :D Csak az a probléma, hogy kétkezi munkát végez (internetet köt), és nem igazán tud vigyázni a holmijaira, de persze munkába is azt veszi fel, ami tetszik neki, nem amit szét lehet hordani. :D

No de sebaj, a pulcsit megkapja. :) Veszek neki gyümölcsöt is (hiába nem tűnik "személyesnek", de van egy gyümölcsfajta, és egy hozzá kapcsolódó történet, ami miatt nagyon örül, ha azt kap). Emellett marad a dezodor-borotva-borotvahab felhozatal szerintem. Köszönöm! :)

2010. nov. 9. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!