Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Kb.2 hónapja ismertem meg jobban 1 fiút, de akkor még barátnője volt és csak haverok voltunk.Most együtt vagyunk 2 hete és nagyon jól ismerjük egymást.Mit vegyek neki karácsonyra?:/

köszi a válaszokat.:)


2010. dec. 5. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
kezdetnek szerintem egy aranyos plüss megteszi,mivel csak kb 1 hónapja fogtok járni karácsonykor
2010. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi:)

am én 13/L ő meg 14/F

2010. dec. 5. 21:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincsenek ferde hajlamai és már nem is ovis,úgyhogy a plüsst nem nagyon ajánlom. Ha jól ismered,akkor tudod,milyen a stílusa és miket szeret. Adhatsz neki Cd-t, Dvd-t a kedvenc zenéivel vagy pl valami poénos bögrét. De azért ha még csak 2 hete vagytok együtt,inkább várj még a vásárlással. Most nem akarok gonosz lenni,csak biztos ami biztos...
2010. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
elmehetnétek moziba=közös élmény kezdetnek megfelelő :)
2010. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
első vagyok.Én vettem anno a barátomnak egy plüss macit ,és szerintem ha szeret nem az ajándékot nézi hanem a gesztust .Pont a kapcsolat frissesége miadt nem vennék drága ajándékot ,a bögre jó ötlet ,vannak olyanok amin rajta van a név.Szerintem ilyen fiatalon ,ne drága ajándékokon gondolkodj,ma már nem olcso egy DVD se.Valami apróság ,kulcstartó ,bögre ,plüss :)
2010. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

"... Most együtt vagyunk 2 hete és nagyon jól ismerjük egymást..."


===============================


Bruhahahahahahaha!.... :-DDDDD


2 hét után ANNYIRA ismered, hogy még azt sem tudod, minek örülne!

2010. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
csak javaslatokat kértem,azt nem mondtam,h nem tudom,h mit vegyek neki, utolsó "kedves" válaszoló.:) Boldog karácsonyt..ilyenkor kéne kedvesnek lenni... =/
2010. dec. 11. 21:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell nagy dolog =) Éppen most írtam egy másik csajszinak,hogy szerintem valami vicces könyv jó lenne,amit a fiúk szívesen olvasgatnak,vagy valami kulcstartó,bögre,ilyesmi. Én volt páromnak olyat vettem,hogy egy maci volt a kulcstartón, "A legjobb szerető" felirattal. Jót röhögött rajta =)
2010. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi:))
2010. dec. 20. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!