Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűn az, ha megcsalom a férjem?

Bűn az, ha megcsalom a férjem?

Figyelt kérdés
Szerintetek bűn az, ha a férjem 5 hónapja nem foglalkozik velem, és én nem próbálkozom tovább nála, hanem megcsalom?
2010. nov. 10. 16:18
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
91%
Én is ebben a cipőben járok, hogy nem foglalkoznak velem, de én nem csalom meg...Ja és szerintem igenis bűn.
2010. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
90%
Ha közlöd vele, akkor nem...egyébként szerintem gusztustalan, ha nem is bűn...
2010. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
89%
Még a féjed. És amíg az, addig bűn.
2010. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
94%
Az, mivel házasságot kötöttetek, miszerint jóban-rosszban hűségesek maradtok egymáshoz. Beszéljétek meg a problémát. Miden kapcsolatban vannak hullámvölgyek.
2010. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
26%

Egyáltalán nem az. És ez a megcsalom kifejezés honnan jön? Ez egy marhaság. Teljesen normális és egészséges az az igényed, hogy szexuálisan együtt legyél valakivel.

Tök rendben vagy. Hidd el!

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
28%
ezt neked kell eldöntened.ha bűnnek tartod akkor az.de ha neked fontos a szexuális kielégülésed,akkor nem vagy köteles így élni az életedet.
2010. nov. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
93%
ha fordítva lenne, te bűnnek tartanád?
2010. nov. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem akkor is bűn - De vele maradnod nem kötelező, ha ennyire nem foglalkozik Veled és nem is dolgozik a probléma megoldásán...

Mit mond, mi ennek az oka?

2010. nov. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
95%

És ha a férjed téged csalna meg az bűn lenne? Igen.

Egyértelműen bűn. Amikor házzaasságot kötsz valakivel, már fentebb szépen leírták, hogy mi is a házasság lényege.

Ha más pasit akarsz, költözz el és őgy legyél egy másik kapcsolatban.

De ez a nem foglalkozik velem, kétes dolog egy házasságban. Két emberen múlik a dolog, ha egy kapcsolat eljut ide az is.

Nem lehet mindig minden happy.

2010. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Akkor is bűn, ha ő már hónapok óta hétvégenként csak reggel jár haza? (azt mondja, hogy a barátjával iszogatnak)
2010. nov. 10. 16:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!