Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtható ha megcsalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható ha megcsalom a férjem?

Figyelt kérdés
a szexuális életünk pocsék, kb 3hetente 5perc. Nekem ez nem elég, sokkal többre lenne szükségem, de egy éve neki egyszerűen nincs rá szüksége. Próbáltam vele beszélni többször is, de mindig csak ki van akadva, hogy engem csak ez érdekel. Vagy ha jó napja van, mondja, hogy igazam van és változtatni fog, de sosem változtat. Nem érzem azt, hogy kívánna, hogy nőként nézne rám. Eddig ha csak megcsókoltam felállt neki, mostmeg semmi. Tudom, hogy ő nem csal meg, de én már nem bírom tovább. 1éve ez megy és már tiszta ingerült meg feszült vagyok. Mondtam neki, ha nem változik semmi, megcsalom de ezzel sem értem el semmit. Tényleg így kell élnem 26évesen, hogy nem érzem magam nőnek és pocsék a szexuális életem?
2009. jún. 8. 12:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
akkor miért nem hagyod ott? ezek szerint ha a füle botját sem mozdítja egy éve (?!) akkor valószínűleg nem érdekled. Te szereted még?
2009. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a férjed?

Amúgy inkább válj el, ez jobb nem lesz és jó szex nélkül nincs jó házasság.

2009. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

ajánlom, hogy olvasd el Csernus Imre: A nő című könyvét, rá fogsz jönni, hogy miért tartasz itt, ahol, ez nem csak a férjed hiábaj, hanem a tiéd is, mert hagytad idáig elfajulni a dolgokat, nem sértegetésből írom, félreértés ne essék, de a könyvet nagyon ajánlom, rengeteget tanulhatsz belőle


20/L

2009. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
én 26 vagyok, ő 41. Régebben tök jó volt minden. De amúgy meg szeretem és csak ezért nem akarok elválni, mert ezen kívül jó minden
2009. jún. 8. 12:41
 5/17 anonim ***** válasza:
_hibája
2009. jún. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jó, mit kellett volna tennem? Prancsoljak rá? Arra nem áll fel neki. Hiába öltözök ki vagy sminkelem magam, nem használsemmi. Beszélni is próbáltam vele többször is. nehogy az én hibám legyen már.
2009. jún. 8. 12:42
 7/17 anonim ***** válasza:

De szex nélkül csak szenvedni fogsz.

Látod, ezért nem éri meg jóval idősebbel kezdeni. Egy korod bélivel nem lenne ilyen gond.

2009. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Akkor mi a jó ebben a házasságban? Jól tudtok együtt tévézni? Úgyis meg fogod csalni előbb-utóbb.
2009. jún. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

éééés igen, kiütközik a 15év korkülönbség..igaza van az előttem szólónak, ezért sem érdemes jóval idősebb pasival kezdeni, sokuknak ahogy idősödnek úgy lankad a libidó...ez a természet


20/L

2009. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Válj el, így csak depressziós leszel!!!
2009. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!