Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a férjem...

Mit lehet tenni, ha a férjem volt szeretője bosszúból ellopott képet az iwiwemről, és feltöltötte a saját képeihez" szerelmem" aláírással, ill. a maga profilképéhez?

Figyelt kérdés

Az a jó módszer,ha nem veszek tudomást róla, vagy töröljem magam az oldalról,

Meg lehet ezt tenni jogilag, hogy az illető tudta nélkül tesznek fel ilyen képet.

A férjem engem és a családját választotta. Ebbe a kis nő nem tud beletörődni. Először a myvipen hirdette,hogy szereti a férjem,meg fantasztikus pillanatokat töltöttek együtt( miután már régen szakítottak,és itthon él velünk...Onnan már töröltem magam,hogy ne idegesítsen. most kezdi az iwiwen...

Mit tegyek???SOS!


2010. nov. 10. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

szia!


ez elég meredek. Én a helyedben, főleg, hogy a férjed titeket választott és ha a férjednek is van iwiwen oldala. Fognék egy képet a csajról a saját oldaláról és szépen feltenném a férjem oldalára, ami alá odaírnám: hogy egy őrült, aki fanatikusan rajong értem, vagy valami jó kis lejárató szöveget aláírni, amivel csak a csaj ásná el saját magát. Remélem értesz.

2010. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
nőj fel
2010. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag, beleegyezés nélkül nem tehetné meg. Sajnálom, hogy egy ilyen nő került az életedbe akaratlanul is.
2010. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

ez beteg.XD

amugy szerintem amikor a képet nézed iwwien, van egy olyan pont, hogy JELENTEM.

még nem próbáltam, de gondolom azt jelenti, hogy nem szép képet tett fel az ileltő...de gondolom emg ies kell magyarázni, hogy miért.

de amugy szerintem ez legyena legkisebb gondod, ne zavartasd magad, had csinálja, ha neki jól esik..

ÉLJEN A FACEBOOKXD

2010. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Igen, meg lehet tenni. Mivel a regisztrációkor bepipáltál valami ilyesmit, hogy ha feltöltöd a netre a képet, onnantól az használható más által. Nem tudom pontosan, hogy hogy van, de a lényeg, hogy nem tudod rákényszeríteni, hogy szedje le.


Habár ezzel általában nem szoktak tisztában lenni az emberek... szóval azt megpróbálhatod, hogy megfenyegeted, hogy ha nem törli a képeket, akkor akár perre viszed az ügyet, ami sokba fog neki kerülni, mert a perköltség elég drága... és hogy csak azért nem teszed meg szó nélkül, mert neki is jobb, ha nem kell pereskedéssel eltölteni egy csomó időt meg kiadni egy csomó pénzt.

Ha nem tudja, hogy hogy van a pontos szabályozás, akkor el fogja hinni neked.


Ezen túl viszont szerintem felesleges foglalkoznod vele. Ha nagyon zavar, akkor töröld az ismerőseid közül.

2010. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

17.46


Én úgy tudom, hogy azt "pipálod" ki, hogy bárki számára látható a képed. De azt elvileg nem, hogy más csak ugy kénye kedvére leszedegetheti, és felhasználhatja engedély nélkül.

De ebben amugy nagyon nem vagyok biztos, pont ezen az oldalon olvastam ezt egy másik topiknál régen, és elég sokan ezt mondták. De ez nem jelent semmit. Viszont mostmár jó lenne tudni, hogy tényleg, hogy is van :D

Nem szeretem ha valamit nem tudok biztosra :D

2010. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

A bepipálást nem a képnél tetted, hanem még valamikor réges-régen, amikor regisztráltál, hogy elolvastad és elfogadtad a felhasználási feltételeket. Abban van benne.


Gondolom, ahogy te sem és én sem, a kérdező sem olvasta el.

2010. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy van iwiw-en az az opció hogy JELENTEM

szerintem ott lehet jelenteni és akkor letiltják a moderátorok a felhasználót...

2010. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
most látom már írta előttem valaki, bocs
2010. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%
Én a helyedben örülnék a családi boldogságnak és nem foglalkoznék vele...
2010. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!