Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki feltöltötte véletlenül...

Valaki feltöltötte véletlenül a kártyám x összeggel. Azt kéri küldjem neki vissza. Most töltsem én fel az ő kártyáját azzal az x összeggel, vagy vissza lehet vonni ezt az egészet?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2011. jan. 29. 14:02
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
54%
vissza csinálni sztem nem lehet, vagy adj neki kp-t vagy töltsd fel a kártyáját. persze csak ha úriember akarsz lenni :D
2011. jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

Így járt!

Én biztos nem tölteném neki vissza! Nem tud semmit csinálni!

Te pedig jól jártál!

2011. jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 X Jakab ***** válasza:
59%
Nem lehet!töltsd neki vissza!
2011. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 X Jakab ***** válasza:
59%
14:05 Kívánok neked sok hasonló balszerencsét,amiben te is "Így jársz" ,és mindenki csak ennyire legyen megértő.
2011. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 X Jakab ***** válasza:
36%
Arra nem gondolsz,hogy mindenkinek nagy szüksége van a kur..a pénzre,lehet csóró és gyerekei vannak stb...
2011. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem lehet visszavonni. Mivel kétszer kell beütni egymás után a telefonszámot, ezért eléggé figyelmetlen lehetett.


Az a legjobb, ha te is feltöltöd az övét (ha kisebb összegről 2-3 000 van szó), mert akkor nem kell utalással vacakolni.

De át is lehet utalni, de ez pénzbe kerül, meg be kell menned a bankba, kivéve, ha telebankod/netbankod van. Na meg lehet, hogy te nem akartad most feltölteni. Így ha egy nagyobb összegű (5-10 000 Ft-os) átutalás esetén levonod egy részét "kezelési költségként", az még belefér. De azért a nagy részét utald át!

2011. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Vissza szeretném neki az egészet küldeni, mert én sem örülnék ha hasonló helyzetben lennék. Akkor fel kell töltenem az ő kártyáját...?
2011. jan. 29. 14:14
 8/21 anonim válasza:
26%

Hát ha van pénzed és jó fej akarsz lenni akkor töltsd vissza az övét.

DE én is jártam már igy h vki feltöltötte az én kártyámat,és utánna eg kérte h töltsem vissza. De én nem foglalkoztam vele,mert még a saját kártyámat se tudtam volna feltölteni,ha meg ő elirta akkor így járt. Aztán perrel meg ilyenekekl fenyegetőzött,meg h neki családja van amit el kell tartani... nekem eg magamat kell tartani,és nem volt felesleges pénzem, h ilyenre kiszórjam az ablakon.

2011. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Hát akkor töltsd fel az övét az a legegyszerűbb!
2011. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

14.09

Feltölti a kártyáját (ha nem cseszte volna el) és abból ad a gyerekeinek enni?

Hagyjuk már....

2011. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!