Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 évet éltem együtt a volt...

5 évet éltem együtt a volt párommal, született egy fiunk, sokat ivott és játszott, sokszor nem volt pénzünk! Anyaotthonba kerültünk, közben meg ismerkedtem egy sráccal aki felkarolt minket jól tettem hogy elhagytam a régit? (szerinte szemét vagyok)

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyaotthonba tudomásom szerint az kerül, akit bántalmaz a partnere, de már a leírtak (sokat ivott, eljátszotta a pénzt) is elég indokot képeznek az elhagyáshoz. Jól tetted, nem vagy szemét, ne foglalkozz vele, mit mond a volt partnered. Az új partner keresésénél légy résen.
2010. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Még jó hogy faképnél hagysz egy életképtelen lúzer alkeszt, csak azért hisztizik az ex mert így nem szórhatja el a te és a gyerek pénzét.
2010. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen az kerül oda akit vernek meg az is akinek nincs hol laknia
2010. nov. 11. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs tisztában vele, mit jelent ez a szó.
2010. nov. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Teljesen jól tetted,h elhagytad,nehogy magadat okold egy percig is, vagy rosszul érezd magad emiatt!A legjobb utat választottad,dehogy vagy szemét,ö volt az!
2010. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek!
2010. nov. 11. 16:49
 7/7 anonim ***** válasza:

anyaotthonba az is kerül akinek nincs hova mennie pici babával


jól tetted,kezd új életet,egy olyan emberrel,aki szeret téged meg a kisfiad is

2010. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!