Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi és egy nő között...

Ha egy férfi és egy nő között kölcsönös vonzalom áll fent, és ezt tudják is egymásról, akkor vajon lesz a dologból valami?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Ebben az esetben kizárt dolog!
2010. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Sok külső hatás befolyásolja egy kapcsolat kialakulását. A vonzalom kevés, tettek kellenek ahhoz,hogy legyen is belőle valami.
2010. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Jó eséllyel lehet belőle valami. De ha nem vigyáz az ember, jól el is lehet ám b*szni a bénázással... sajnos én pont egy ilyenben vagyok most... :( 25/N
2010. nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam így, de vh sikerült elcsesznünk.
2010. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az infó ahhoz, hogy valaki érdemi választ tudjon adni. Mennyi idősek? Egyedülállók? Milyen gyakran találkoznak? Mindkettő nagyon "nyuszi"?
2010. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem biztos. Nálam ez van, de a pasi nős, így aztán nem lesz belőle semmi.
2010. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz valami, ha egyik fél nyit.Rengeteg egymásnak szimpatikus nő és férfi találkozik, amiből semmi sem lesz.
2010. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Én sokat járok szórakozni, nagy a társaságom, sok férfihoz vonzódom és úgy érzem, ez sokszor kölcsönös, de mégsem esünk egymásnak soha, én lennék a világ ku.rvája, szóval a vonzalom az egy dolog, ahhoz hogy több legyen belőle, kell még valami plussz.
2010. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szúrtam már el ilyet én is. Nem feltétlenül elég a kölcsönös vonzalom.
2010. nov. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

velem is ez van, tisztára mint egy bokszmeccs, ő is lépne én is lépnék, de tagadjuk a másik előtt, hogy majd megőrülünk egymásért. féléve húzódik, olyan ez mint egy idegőrlő sakkjátszma, már legszívesebben ráugranék, túszúl ejteném, felfalnám, de mivel én vagyok a nő, nem tehetem, neki kell lépni az az igazi. úgy tudunk egymásra nézni, hogy őrület!


sajnos meg is őszültem közben plussz egy két szarkaláb

22 N

2010. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!