Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye válasszak mást ajándékot?

Ugye válasszak mást ajándékot?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, a barátomnak szülinapjára veszek egy benzines gyújtót amibe belegravíroztatok valamit. Erre valamelyik nap mondta hogy haverjával kerestek valamit, amikor találtak egy gyújtót amibe bele volt gravírozva hogy szeretlek.. a volt barátnőjétől kapta. Mit csináljak? Válasszak más ajándékot? De semmi ötletem :S Annyi minden eszembe jutott de vagy nem illik azt adni, vagy gyerekes, vagy drága.. segítség! 17 lesz a fiú
2010. nov. 14. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen válassz másikat! Ezt az ötletet már elsütötték előtted, ráadásul pont friss a másik megtalálása, szóval ezt felejtsd el. Szerintem amúgy egy ilyen korú srácnak jobban tetszene egy testhezállóbb, kevésbé überromantikus-mégis-használhatatlan ajándék. Olyanra gondolj, amit valamikor említett, hogy de jó lenne, vagy amiről tudod, hogy nincs neki, de magának sosem venne, vagy valamit, ami kettőtökre utal.
2010. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
mindenképp válassz mást ha nem akarod hogy a volt b.nőjére emlékezzen! ha cigizik akkor vehetnél neki fém cigitártót, abba is lehet gravíroztatni!:)
2010. nov. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
boxer? (feltéve ha már lefeküdtetek)
2010. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vegyél másikat neki!


Menjél el...nézzél körbe hogy mit lehetne neki venni!

Nem csak kitalálni, hanem megtalálni is lehet az ajándékot úgy hogy keresel:-)

Én szinte mindig így veszek.

2010. nov. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

pl: www.ereklyecenter.hu, vagy hasonló jó boltokban biztos akad valami,


de gagyi dolgokat (gravírozott öngyújtó, gravírozott cigarettatárca, fényképes medál, miegyéb) ne nagyon vegyél.

2010. nov. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

először úgy volt hogy veszek neki egy doboz cigit( Djarum Black 1550 FT) magának soha nem venne ilyen drága cigit. Azt olvastam hogy ez illetlenség..

Gondolkoztam hogy veszek neki egy plüssöt, a kedvenc meséjéből, arra azt mondták h használhatatlan.

Gondolkoztam még kettétörhető szív medálon(karkötőre tenném neki).. arra azt mondták h srác nem hordaná.. Szóval kész vagyok :/ :)

Barátommal beszéltem ő azt mondta h akármit hordana amit tőlem kapott :)

Amúgy köszönöm a válaszokat! :)

2010. nov. 15. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!