Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajándékötletek SOS? 12éves-14é...

Ajándékötletek SOS? 12éves-14éves és 18 éves fiúnak névnapi ajándéknak max 2000 ft fejenként? Segítsen akinek van valami jó kis ötlete.

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

12-14 éveseknek : ha van számítógépük (általában van) akkor PC-játék!!!

Persze jó lenne kipuhatolni, melyik játékra vágynak és mi van már meg nekik... (Auchanban most 400-600-2000 Ft-ért vannak jó PC-játékok)


18 évesnek egy szuper borotva, vihar-öngyújtó, parfüm, after shave...

2010. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiú létükre is szerethetik a könyveket, tehát ha érdeklődési kört ki tudsz deríteni, akkor akár mindháromnak lehet könyvet ajándékozni. Én a páromból és az összes fiú/férfi ismerősből kiindulva, piperecikket még a legnagyobbnak sem vennék, szerintem annak nem örülnek. Vagy adhatsz vásárlási utalványt (teszkós, auchanos, akármilyenes), azzal biztos nem lősz mellé. Gyerekkoromban én is a lóvénak örültem legjobban..:)
2010. nov. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ruhadarab, kiegészítők (pl. sál meg ilyenek), színes cipőfűző (ezt nagyobb ajándék mellé is lehet adni poénszinten), fiúsabb mintájú kisdoboz, faszobor, hűtőmágnes (nekem 20éves öcsém van, és neki pl. fa kiskocsit, pókermintás dobozt meg cadillaces hűtőmágnest vettem többek között a szokásos pólója mellé, elvileg örült neki :D), DVD...
2010. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Társasjátékot, vagy puzzle-t, előbbi mindhármuknak egyszerre, utóbbit lehet külön-külön is, de egy 1500 db-os pl. nagyon jól összehozza őket egy jó időre :)

Öcsém (18 évesen) tavaly nagyon örült neki, és bőszen rakosgatta az egész család a puzzle-t!

2010. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!