Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálja? Miért...

Ezt miért csinálja? Miért néz? Mit kéne tennem? Lépjek? Vagy ne? Mit csináljak, hogy ne égjek be?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok... és van az osztályomba egy srác... az egyszerűség kedvéért nevezzük el mondjuk X-nek.

Szóval X az o.társam, akivel néha-néha dumálok. Nincs problémám vele.

Na X-nek van egy bátyja Y. X is a suliba jár de ő már 20éves, szakmázik.

Nos, a helyzet a következő:

Y hónapok óta bámul engem, főleg az udvaron...és ez már a barátnőimnek is feltünik. Más lányokra is rápillant, de engem egyfolytában, nagyon feltünően bámul.

Sokszor direkt nem nézek oda, inkább bemegyek a mosdóba, hátha van rajtam valami, ami vicces vagy ciki.

De sosem találok semmit, ha kivan tussal huzva a szemem, nem folyik el, a hajam sem kócos, meg semmi.

Teljesen normálisan öltözöm, sportosan vagyok nőies, de mindig van rajtam valami... vagy a szememet huzom ki vékonyan, vagy a hajamat tűzöm fel stb.

Szóval nem vagyok egy miss p*csa. Farmer, tornacsuka, polo/pulcsi, bőrdzseki.

Szóval ott tartottam hogy nagyon bámul.

Amikor kimegyek rágyújtani egyből kiszúr és bámul ha máshoz beszél akkoris, ha háttal vagyok neki AKKORIS:O

És kezd bejönni nekem:( A baj az hogy van barátnője...

De úgy képzeljétek e ezt a bámulást, hogy nem a testemet nézi hanem az arcomat, a szemembe néz, és akárhogyan állok folyamatosan figyel, figyeli a mozdulatomat a beszédemet, mindenemet.

Hihetetlen.

Persze ezt X-nek nem mondtam még, nemis akarom neki szóvá tenni.

De a barátnőmnek is feltünik már sokszor ő mondja hogy "Istenem, ez már megint téged néz... mostis...mostis...mostis"

De mi ilyen érdekes rajtam 3hónapja egyfolytában minden áldott nap??????

És nemis hasonlítok a csajára.

De ez a nézés már hihetetlen

egy nap van kb 7szünetem és a heti 5napból minden nap bámul mind a 7szünetben o.O


2010. nov. 18. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, hogy miért bámul, meg hogy tetszel-e neki
2010. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá és kérdezd meg miért nézz folyton! de csak akkor amikor monjuk egyedül van :D nem a havaerjaival..
2010. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ez nem jó ötlet:) sosem mentem oda még sráchoz sztem nemis fogok, hozzá meg pláne nem:)

nemis beszéltem még vele nemis köszönünk egymásnak:)


*bocsánat elirtam Y20éves, és ő szakmázik

2010. nov. 18. 20:09
 4/12 A kérdező kommentje:

elég fura lenne ugy odamenni, h kb még nemis vagyunk köszönő viszonyban...

Amugy tuti letagadná

olyan kéne ami pozitiv cselekedet tőlem, és énis "lépek felé" de nem égek be vele.

mert ha odamennék hozzá tuti letagadna mindent meg kb többé rámse nézne:S

2010. nov. 18. 20:11
 5/12 A kérdező kommentje:
meg érdekel a véleményetek, hogy SZERINTETEK MIT NÉZ RAJTAM?:D VAGYIS MIÉRT BÁMUL?XD
2010. nov. 18. 20:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Valószínű tetszel neki...de ez nem 1oo as. Régebben engem is bámult egy srác akiért 2 évig epekedtem...hát soha nem lettünk többek egyszerű ismerősnél...
2010. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Valószínű tetszel neki...de ez nem 1oo as. Régebben engem is bámult egy srác akiért 2 évig epekedtem...hát soha nem lettünk többek egyszerű ismerősnél...

2o-L

2010. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 20 éves pasas, aki hónapok óta bámul, és csak bámul az nem teljesen százas.
2010. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerinted miért?... Magad is tudod rá a választ.
2010. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

azért nem kedzeményez mert van csaja, és nem akar pofára esni, h kidobja és 2szék közt a pad alá vagy mi???

de ennyire szereti a bőnjét, h engem néz az iskolában?

amugy flörtölnöm kéne vele.

de nemtudok:S Hogyan csináljam pl. hnap ha látom, hogy néz???? ADTOK TANÁCSOKAT?

2010. nov. 18. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!