Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kellene tennem szerintetek? Hogyan mondjam el hogy ez nekem mennyire rosszul esett és hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés
Kezdjük azzal, hogy én egy szociálisan nagyon érzékeny ember vagyok, eléggé magamra veszem az egész világ gondját...szóval a barátom úgymond nagyvárosban él, nagyon jó körülmények között, megvan mindene. Én a közeli kisvárosban élek, falusi viszonylatban jó körülmények között, de hozzá képest viszont egyáltalán nem. Ebből nekem már többször is problémám volt, mert úgy éreztem, hogy talán nem felelek meg neki, jobbat is találhatna stb. Mindig megnyugtatott, hogy én tökéletes vagyok neki. Viszont a múltkor miután nálam volt, tett egy megjegyzést a legjobb barátjának, ami visszajutott hozzám. Eléggé lenéző dolgokat mondott a falubeli emberekről. Én ezen nagyon kiakadtam, szerintem ez olyan mintha engem is degradált volna, mintha leminősítene, lekicsinyelne. Ráadásul amikor én megtudtam, még nem is akarta felvállalni a szememben a véleményét. Ez lassan egy hete történt, de még mindig nem tudok túllépni azon, hogy tényleg ennyire sznob lenne. Elgondolkoztam azon is, hogy egyáltalán ilyen különbségekkel mennyire illünk össze. Nem tudom, hogy mit csináljak, mivel nyissam fel a szemét, hogy szerintem ez mennyire nem helyes, meg hogy a "paraszt" emberek is emberek, és szerintem nem lehet senkit külső, anyagi helyzet vagy lakóhely szerint megítélni. És ha ebben különbözik a nézőpontunk, akkor van-e értelme egyáltalán? Mit gondoltok? 20/L és 20/F
2011. jún. 4. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Az nézi le a parasztokat, akinek nincs elég önbizalma, fél, hogy cikibe kerül, ezért azt az utat választja, hogy ő feljebbről indul eleve. Nem tudom mit lehet ez ellen tenni, te gondolkozom rajta.
2011. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!