Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy öntsek lelket magunkba?

Hogy öntsek lelket magunkba?

Figyelt kérdés

A héten kiderült, hogy csak lombikkal lehet babánk. A leg nagyobb meglepetésemre, nem is nálam van a nagy baj, Hanem a férjemnél. Nagyon elkeseredtem. Tudom, hogy örülni, kéne legalább így, de egyszerűen nem bírom feldolgozni. Szegény párom meg kész van teljesen. Félek, hogy fogjuk bírni anyagilag, lelkileg, és hát nem utolsó sorban egészség ügyileg. Egyszerűen még attól is tartok, ha ikrek lesznek, pedig hát ennek nagy esélye van. Meg tudom-e osztani kellőképp a figyelmem, leszek-e elég jó?

Ne nevessetek ki kérlek, tudom, hogy ezen meg tök felesleges agyalni, mert még az se biztos, hogy sikerül.....


2010. nov. 19. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy ez nagyon sok emberrel megtörténik, de van segítségetek, lehetőségetek, emberek állnak mellettetek, ki fogjátok bírni, sőt, nem kibírni fogjátok, mert ezt nem túlélni kell, ez nem egy vizsga az egyetemen, ez egy másik lehetőség arra, hogy babátok legyen.

Sok anya nem aggódik ennyire előre, hogy elég jó lesz-e. Az aggódás ténye már jobbá tesz téged. Ne aggódj ilyen apróságok miatt még. :) Majd mindent a maga idejében :) Drukkolok!

2010. nov. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nyugalom, ha te rendben vagy, akkor lombikkal is hamar össze fog jönni. Unokatestvéremék szintén lombikra járnak, ott is a férjjel van a baj. Nyugi egészségileg nem fog benned kárt tenni és nem lesznek 8-as ikreid, erre azért odafigyelnek :)

Nyugi, épp a múlt héten néztem a Várandós tiniket és abban is ikrek lettek a 16 éves csajnak a gyerekei és tudott rájuk figyelni. Feltételezem te nem 16 vagy, több élettapasztalatod van, akkor sem lenne gond ha 2 baba lenne.

Amúgy eüs vagyok, megkérdezhetem mi a gond a párodnál?

Elég sok homeopátiás megoldás is van férfiak részére is, talán egy próbát megérne a lombik előtt :)

2010. nov. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, csak arra koncentráljatok, hogy sikerüljön a beültetés. Fogd fel úgy, ha ikrek lesznek, dupla öröm..

Mi is babázás előtt vagyunk, járjuk az orvosokat.. Még nem tudni hogy rendben van e minden, de bízom benne..(két éve nem leszek terhes sajnos, talán mostanra megvan mi a baj és kezeljük) Ha ezek után még ikreink lennének, hát kiugranék a bőrömből az tuti! Nagyon sok sikert kívánok, és sok boldogságot Nektek!

2010. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyosak vagytok.Igen nem 16 vagyok. 31,férjem 36.

Kevés spermaszám, 8m/ml és abból 65 % nem él. Talán még túl friss ez az egész, hátha később jobb lesz. Nem szeretem a meddőségit se. Mindent úgy kell kihúzni belőlük, heteket, hónapokat kell várni mindenre. Az orvosok egy része kőbunkó, már gyomor ideggel megy oda az ember:-(((

2010. nov. 19. 11:14
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy csak a pozitív dolgokra gondoljatok, és ha szeretitek egymást /márpedig ez így van/ ketten együtt könnyebben megy minden. Nem szabad elkeseredni, és nem kell előre aggódni. Hidd el ha Ti ketten elég erősek vagytok /márpedig miért ne lennétek azok/ meg fogtok tudni oldani minden problémát. Annyi örömötök lesz a babákban, hogy észre se fogjátok venni hogy egy kicsivel több feladatotok lesz. De elöszőr is nem szabad elkeseredni!
2010. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyenek a tapasztalataid.

www.gyorgytea.hu

Ezt olvasd el :) Valamint létezik egy FER14 nevű férfiaknak kitalált cucc, olvass utána. És várunk szeretettel a Gyerekvállalás, nevelés - Teherbeesés részben, rengeteg hozzátok hasonló pár van ott és hihetetlenül jó a társaság, a legkorrektebb, legértelmesebb válaszolók ott vannak. Könnyebb ha olvasol más ilyen esetekről is. Ha kérdésed van szívesen válaszolok. Sikeres gyermekáldást kívánok nektek! :)

2010. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Javaslom, olvasd el, amik itt elhangoztak.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. A 2 év próbálkozás alatt ezer féle dolgot kipróbáltam, azt hittük nálam van gond. Ismerem a teákat, hőmérőzést, ovutesztelést, orvos is követte a ciklust stb. Most szedjük a maca vibét, ferr 14-et is ismerjük. Hosszú az út a medőségi-ig is... Nálam 1 hormon nem stimmel "csak", de ez gyógyszeresen kezelhető. Igazábból talán az a nagy pofon, hogy naívan úgy állam a dolgokhoz, hogy kiderül a kivizsgálás alatt mi nem stimmel nálam írnak valami bogyót, és következő hónapban már babás leszek :-) Hát nem :-(((( Ez , hogy a férjemmel ekkora baj van még csak nem is feltételeztem.
2010. nov. 19. 11:36
 9/15 anonim ***** válasza:
Talán pont azért nem váltak be a szerek mert azt hitted nálad van a baj. Vannak célzott szerek férfiaknak. Nézd meg a honlapot amit írtam :)
2010. nov. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jó, olvasta már, szerinted milyen szuperek a csudabogyók. Befejezheted ezt a hittéritést.
2010. nov. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!