Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan öntsek lelket belé?...

Hogyan öntsek lelket belé? Milyen apa az ilyen?

Figyelt kérdés
Férjem tegnap nagyon csúnyán összeveszett az apjával. Apósom - ittasan- azt vágta a fejéhez, hogy ő azért nem kap munkát (karosszérialakatos) mert az én férjem (fényező)nem jól dolgozik, ami nem igaz mert a férjem nagyon alapos és precíz ember. Teljesen bele gázolt az önértékelésébe és ami a legrosszabb, hogy szánt szándékkal meg akarta bántani! Férjem rengeteget segített nekik de most nagyon megbántották és nekem rettenetes volt végignézni, hogy mennyire fájt neki.
2011. aug. 18. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
ez az öregedéssel jár..az én apósom is ilyen,a barátomnak a fejéhez vágja,hogy nem segít semmit.pedig anyagilag és fizikailag is segíti őket rendesen.de szerintem csak az fáj neki,hogy jobban alakul a fia élete a sajátjánál. lehet hogy a te apósodnak is ennyi a baja.ügyesebb a fia nála.büszkeség.
2011. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig könnyebb mást hibáztatni, mint a saját hibánkat beismerni, de ez szinte mindenkinél így van. De megbántani sosem szabad a másikat.
2011. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tudjátok az volt a legrosszabb, hogy direkt ott támadta, ahol a legsebezhetőbb. Tényleg jó szakember a férjem de az apjától soha nem kapott elismerést. A gyerekei azt várták és hajtottak érte, hogy egyszer, talán megdicséri őket valamiért de ez még soha nem fordult elő pedig a férjem is és a testvére is bőven felnőttek már.
2011. aug. 18. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Sima alkoholista hozzáállás. Biztos, hogy apósod nem most volt először részeg. Az ilyenek a másik ember alázásából merítik az önbizalmat. Erőszakkal akarják kivívni a tiszteletet. Látod, a férjednél is sikerült. Majd ha már tudomásul veszi, hogy az apja értékítélete nem mérvadó, akkor lesz valójában felnőtt, önálló ember. Mert most őszintén: kit érdekel egy ilyen ember véleménye? Pont senkit, a férjed mégis összetört tőle.
2011. aug. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!