Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legromantikusabb dolog...

Mi a legromantikusabb dolog amiben a párod részesített, vagy te őt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 11:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta szeret. Nekem ez bőven elég volt. Abszolút nem vagyok romantikus, hánynom kell a csöpögős dolgoktól, szóval nekem ez volt a legszebb, amit tehetett és mondhatott :)
2010. nov. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én 18 voltam, ő pedig 20, én (kb.) Zalaegerszegen laktam, ő pedig Budapesten. Úgy volt, hogy az egyik délután felmegyünk hozzájuk Bp.-re, így lementünk a zalaegerszegi buszmegállóba, de ő azt mondta, hogy azt találta ki, hogy csak Keszthelyig menjünk busszal, és onnan vonattal menjünk tovább. Mondtam neki, hogy oké, én ráérek, és nem is lett volna baj, ha későn érünk fel Pestre. Felszálltunk a buszra, ő meg is vette a két diákjegyet Keszthelyig, én ültem a buszon az ablaknál, ő mellettem. Hévízen egyszercsak felpattant az ülésből, azt mondta, hogy szálljunk le egy pillanatra, meg akarja mutatni, hogy hol szoktak gyerekkorában nyaralni. Én persze hisztiztem egy sort, hogy már hogy a túróba szállnánk le, mindjárt megy tovább a busz, nem fogjuk elérni Keszthelyen a vonatot. De ő csak fogta a kezem, és rángatott lefelé a buszról, hogy de, meg kell néznem azt a helyet. Nem értettem, hogy mit akar, de nagynehezen mentem utána, aztán mikor láttam, hogy a busz elindul Keszthelyre nélkülünk, megint elkezdtem hisztizni, hogy ezért aztán érdemes volt megvenni a jegyeket... Nagyduzzogva elmentem vele addig a szállodáig, amit meg akart mutatni, majd egyszercsak elkezdett befelé húzni az ajtón. Mondtam neki, hogy szerintem nem mehetünk be csak úgy egy szállodába, de ő ment előre, és engem le se tojt. Mikor beléptünk az ajtón, akkor a recepciós hölgy mosolyogva üdvözölt minket, és azt mondta, hogy örül, hogy megérkeztünk, és hogy más kész a szobánk. Akkor esett le, hogy ő nem is akart Pestre menni, hanem egy romantikus hétvégét szervezett le, amiről én nem tudtam... Úgy meghatódtam, hogy elbőgtem magam. :) Nagyon édi volt.

A másik ilyen húzása az volt (itt már én 23 voltam, ő pedig 25), hogy amikor mentünk anyuékhoz vidékre Pestről a 7-es úton autóval nyáron, mindig kértem, hogy álljunk meg Velencében fagyizni. Sosem álltunk meg, erre tavaly nyáron a szülinapomra adott nekem 3 "borítékot" becsomagolva. Kibontottam az elsőt, és volt benne egy Velence térkép. Nem értettem, hogy miért kaptam, Velence nem nagy település, nem tévednék ott el. Kibontottam a második borítékot is, abban pedig egy olaszországi Velence (Venezia) térkép volt... Még mindig nem értettem, hogy mi ez. Aztán kibontottam a 3. borítékot is, amiben két jegy volt az olaszországi Velencébe, és mondta, hogy szülinapomra azt kapom, hogy elmegyünk Velencébe fagyizni. :)

Nagyon aranyos, mindig meg tud lepni, imádom. :) Már 6,5 éve.

2010. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer szerenádoztak nekem,az nagyon szép volt.Egyszer pedig én "vittem ki"az akkori barátomat este egy hatalmas rétre,egy gyertyával meg egy pokróccal,csiripeltek a tücskök,ragyogtak a csillagok,de csak én élveztem:)
2010. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Basszus! Én is a te pasidat akarom!

Az én sztorim ehez képest piskóta, úgyhogy már el sem mesélem:(

2010. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A 2.ra gondoltam. Azt nem igen fogja űberelni senki.
2010. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Hát Én is csak irigykedni tudok, mi 30 éve vagyunk együtt, de a páromat sose érdekelte a romantikázás.
2010. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

A 2. hihetetlen történet volt =) Nagyon szerencsés vagy

Sok boldogságot nem csak nektek, mindenkinek akinek párja van =) Bár nálunk épp mosolyszünet van és az elmúlt 2 hétben közel álltunk a szakításhoz, tudom hogy szeret és ő is tudja hogy én is őt

2010. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
sajnos semmi ilyesmi nem történt velünk 3 év alatt :'(
2010. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos velünk sem történt semmi ilyen az elmúlt 3 évben....:(
2010. nov. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha jobban meggondolom, egész életemben nem volt felém ilyen romantikus gesztusa még senkinek.

Gratulálok a párodhoz! REmélem megbecsülöd őt!

2010. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!