Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legromantikusabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legromantikusabb évszak és miért?

Figyelt kérdés
szerintem a tél:D szerintetek?
2011. okt. 15. 01:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A nyár, mert amikor elmegyünk motorozni a barátnőmmel, akkor meg lehet közben állni az erdőben egy gyors menetre:) Szeretünk az erdőbe k*rni, és ez télen elég kellemetlen lenne. 18F
2011. okt. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

tudod nekem az amikor szerelmes vagyok!!!!!

Lehet kőkemény tél!!!!!

2011. okt. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az évszakoknak a fény beesési szögéhez és a vöröseltolódáshoz van közük, a romantikához nincs.
2011. okt. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ősz.

Szép ahogy sárgulnak a levelek, nincs dög meleg a sétáláshoz a kiránduláshoz. Viszont elég hideg van, hogy össze kelljen bújni forró csokizni

2011. okt. 15. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 napietus ***** válasza:

utolsó előtti jó :D



amúgy a nyár, mert lehet vitorlázni.


29/N

2011. okt. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az esős ősz!


A nőies szép ruhába öltözött hosszú hajú lánnyal találkozni az őszi napsütésben, nagyon romantikus.


A velúr bőr csizmák, a kötött ruhadarabok a barna árnyalatok kombinálva a feketével és persze egy szép nővel...


Télen a nőies öltözködés túl fázós, náron meg túl meleg, tavasszal meg még nem odavaló.

2011. okt. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy furcsa lesz, hogy pont én válaszolok, aki még nem is volt szerelmes és nem volt párkapcsolata, de azért remélem nem baj, hogy írok. Szerintem minden évszaknak megvannak a romantikus vonásai.

Tavasszal egy szép napsütéses délutáni séta, amikor éled a természet, szerintem nagyon szép, romantikus program. Ráadásul a kora tavasz még mindig lehet az összebújás időszaka, hiszen nincs meleg.

Nyáron nagyon sok romantikus programot lehet csinálni, pl. naplementenézés, vagy ha van a közelben egy kis kietlen rét, park vagy akármi ki lehet oda menni késő délután piknikezni, el lehet menni éjszakai fürdőzésre, késő este a földön feküdve lehet csillagokat nézni.

Ősszel nagyon jókat lehet kirándulni, amikor még kellemes az idő, a hegyekben már hullik szebbnél szebb színekben pompázó falevél. Egy késődélutáni séta, amikor már hűvös van és megint csak összelehet bújni. Késő ősszel, mikor már tényleg hideg van egy hosszú nap után beülni egy teaházba meginni egy finom meleg teát, forró csokit vagy valamit. A teaházaknak ráadásul van egy jó kis meleg, bensőséges hangulata (legalábbis nálunk): halk zene, gyertyák, füstölők...

Télen pedig ismét számtalan vicces, kedves programot hoz magával, ami lehet akár romantikus is. Amikor leesik a hó lehet hócsatázni, szánkózni, hóembert építeni, el lehet menni korcsolyázni, s közben megállni egy kicsit teázni vagy forralt borozni. Nekem pl. a hócsatázásról, szánkózásról, hóember építésről a gyerekkorom jut eszembe, de el tudom képzelni, hogy a szerelmemmel elmenjünk hóembert építeni vagy hócsatázni, szerintem nagyon szép lenne. Utána pedig hazaérve egy forrócsokizás szintén jó dolog és még naphosszat sorolhatnám, hogy mennyi szép, romantikus programot lehet csinálni.


Szóval szerintem, ha szerelmes vagy, minden évszak romantikus és minden évszakban találsz rengeteg romantikus, szép programot. :)

16/L

2011. okt. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem erről az jut eszembe, hogy Ciprusról mondják, hogy a szerelem szigete. Hát, amikor én ott voltam egyszer egy hetet késő nyáron, kora ősszel, majdnem lerohadt a ruha rólam, és még a segglyukamból is folyott a víz végig. Ilyen körülmények között romantika nekem eszembe nem jutott volna, a strandon meg még a monokinis csajokra se állt fel egyszer se, pedig itthon még sose volt probléma vele. :P


26/F

2011. okt. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A tél!

Mert fázós, összebújós! ;)

2015. jan. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!