Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok de nem engednek...

15 éves vagyok de nem engednek el sehova sem többi haveromat meg igen még kisebbek is mint én. Vki írjon aki tud tippeket adni, hogy hogyan engednének el? Köszi

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt,hogy sehova sem engednek el? Például?
2010. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
sehova sem pl jégdisco 11-ig tart; meg este 8-kor haverokkal sem. amúgy fiú vagyok.
2010. nov. 20. 20:24
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
11ig pedig szerintem elengedhetnének. húgomat ilyen idős korában kb. éjfélig engedték el általában szüleim. tovább max akkor ha én is vele voltam és figyeltem rá.
2010. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok az idősebb testvér...
2010. nov. 20. 20:28
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Nézd, inkább csak nappali programokra menj el, és becsüld meg, hogy a szüleid vigyáznak rád, még 2-3 év, és magad döntesz.
2010. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudok én magamra vigyázni.
2010. nov. 20. 20:39
 7/14 anonim válasza:
95%
detto ugyanez csak 16 vagyok és lány. és jok a jegyeim, csak 4es 5ös soha egy szál cigit nem szivtam el. drognak közelében sem voltam... még legálisnak se. szoval nemtom hova ez a nagy bizalmatlanság. de a kistesom aki még nem egészen 9 éves bárhova mehet. nekem az a tanácsom hogy csak probáld tulélni. mindig rinyálj hogy elengedjenek ide-oda. de ne legyél tul eröszakos. csak tudják hogy mennél ha engednének. és ha sehogysem engednek éld tul... én amugy visszaszámolom a napokat a 18. szülinapomig :) kitartásss
2010. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%

Jajj te gyerek:) Én is így gondolkoztam ennyi idős koromban és nagyon utáltam, hogy sehova nem engedtek el..holott láttam, hogy a korombeliek az akkor épp aktuális discoba jártak és minden hétfőn a hétvégi buliról áradoztak..

De! ahogy felnősz rá fogsz jönni, hogy nem irígységből nem engednek el a szüleid, nem féltik tőled azt hogy jól érezd magad, egyszerüen csak olyan undorító és borzalmas dolgokat lehet hallani a médiában hogy az valami hihetetlen. Épp valamelyik nap mondtam anyunak mikor néztük a híradót hogy meg tudom érteni annak idején miért nem engedtek el szívesen bárhova...kiszámíthatatlan a világ, nem tudhatod mikor akarnak épp neadjisten megkéselni vagy megverni.


Felnőtt fejjel én is azt mondom, nem fogom engedni hogy a gyerekem 15 évesen oda menjen ahova csak akar és akkor amikor akar..ugyanis szeretném ha megélné az esküvőjét, a gyerekét, azt hogy felnevelheti.

2010. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem iszom, nem drogozom.
2010. nov. 20. 20:59
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Engem sem engedtek el sehova. Most egy antiszociális, kommunikációképtelen, határtalanul magányos internetfüggő kocka vagyok.
2010. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!