Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy rendezzem a szülőmmel a...

Hogy rendezzem a szülőmmel a pénzügyeim?

Figyelt kérdés

Nem akarok túl sok konkétumot írni.

Szóval pár éve kaptam egy rokontól egy nagyobb összeget, Ő(szülőm) azt mondza atz én elszóróm ha nálam marad, "nyissunk nekem nála" egy folyószámláta inkább. Azaz a pénz nála van és én bármikor berakhatok, kivehetek. Minden leírtunk aláírással dátummal egy füztebe, a pénz havonta 1 %ot kamatozik elviekben. A füzet megvan most is. Ám családi veszekedések miatt egy ideje megszakadta rendszer. nekem most kéne a pénzem, ami elvileg mostanra szépn anyg összeggé is kamatozott nála de én nem követelem az egyezség szerint az egészet. az alaptőkével is beérném. Ám ő azt mondja, hogy a pénzt szép lassan én már visszakértem. Valóban kértem tőle pénzt. Még gyereknek számítok, nem vok 18, keresetem nincs, kitől kérjek ha nem tőle? Ezeket a kéréseket azonban nem jegyeztük le és biztos h nem is tennének ki annyit, főkeg nem a kamattal!!! Ha azt mondanám neki h kell a pénzem, akkor egy utolsó szemét lennék a szemében, akinek csak az ő pénze kell, nem adná oda, rosszban vagyunk önhibámon kívül. Mit etgyek? Hogy kapjam vissza? Már nagyon bánom h megbíztam benne:(


2009. jan. 13. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy, és mire kéne az a pénz? Nem tudom, mennyiről van szó. Én sose bíztam másra a pénzemet, már 11 évesen se, amióta van zsebpénzem.
2009. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

szólj a rokonnak, akitol kaptad.

ennyi.

2009. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!