Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közösen vesztek volt férjetekk...

Közösen vesztek volt férjetekkel/feleségetekkel ajándékot karácsonyra gyerekeiteknek, vagy az új pároddal közösen oldod meg?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyrészt attól is függ, hogy a volt házastársak milyen viszonyban vannak.

Nálunk elképzelhetetlen lenne a volt feleséggel egyezkedni, szóval mi külön ajándékozunk.

2010. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert engem bántana, ha a volt asszonnyal egyezkedne ilyen ügyben. Minek vagyok én akkor a párja, ha ezt nem velem oldja meg?!
2010. nov. 22. 15:53
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Hát mondjuk azért nem veled, mert nem te vagy a gyereke anyja. Én is láttam már ilyen példát, hogy az elvált szülők közösen vettek egy notebookot a gyereknek. ( az anyának nemvolt párja akkor.)
2010. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Mert ő a gyerekei anyja? Neked konkrétan mi közöd van hozzá? Ha akarja kikéri a véleményed, ha akarja nem. Nem dugni mennek, hanem a gyereknek ajándékot venni. Talán te jobban ismered a gyerekeit, mint az anyjuk? Ha te is meg akarod őket lepni, javaslom, te is az anyukával egyeztess.
2010. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó 2 válaszoló, gondolom elvált nők vagytok...
2010. nov. 22. 16:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is semmi okod a felháborodásra. Ha ilyen jó viszonyt ápolnak még mindig akkor menjenek csak el együtt ajándékokért. A gyerekek csak jobban fognak örülni, nem zavarodnak annyira össze, hogy külön van apa ajándék meg anya ajándék, hanem pont úgy van minden mint régen. Kétségtelen, sosem lesz olyan számukra sem, mint régen, hiszen nem ünneplik az ünnepeket együtt a szüleikkel.

Bár, akik a nagyszülőknél ünnepelnek azoknak nem feltétlen áll ez a probléma.


Ettől függetlenül, elég ritka az olyan eset, hogy a szülők válás után együtt mennek ajándékokért.. Külön-külön a saját párjaikkal sokkal kézenfekvőbb lenne. Na mind1

Mind kettő megesik, nem elítélendő egyik se!

2010. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Elég hisztis hozzáállás a tiéd.Ennyire nem kell féltékenynek lenni a volt feleségre.Természetes,hogy ők ketten ismerik a legjobban a gyerekeiket és abban sincs semmi kivetnivaló,ha például egy nagyobb ajándékot közösen vesznek,ezzel is megosztva a költségeket.Apuka attól még a tiéd...
2010. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

16:01 vagyok.

Én ugyan nem vagyok elvált nő. Házasságban élek, és 2 gyermekem van. És nagyon nem szeretném, ha a férjem esetleges válás esetén egy akárkivel beszélné meg, hogy a MI gyerekeink mit kapjanak ajándékba.

2010. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Én a 2. vagyok, és nem elvált nő hanem 17 éves lány :D Úgyhogy ezt benézted anya :) ETtől függetlenül tartom a véleményem, mért baj ha az exével vesz vmit a srácnak?
2010. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Mi is közösen veszünk ajándékot a volt férjemmel a gyerekeknek. Nem tudom, hogy a barátnője mit szól ehhez, de nagyon nem is érdekel. Tudta, mibe nyúl, amikor összejöttek.
2010. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!