Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindent megbeszéltek a férjete...

Mindent megbeszéltek a férjetekkel/feleségetekkel?

Figyelt kérdés
Ha a legjobb barátod rádbíz egy titkot saját magáról, azt nem mondjátok el?
2009. nov. 30. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nagyjából mindent megbeszélünk. De ha valaki megkér, hogy ne mondjam el senkinek, akkor természetesen nem mondom a férjemnek sem. Vannak dolgok amik nem rá tartoznak, nem az ő füleinek lettek szánva.
2009. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
De igen,mi el szoktuk azt is mondani egymásnak a férjemmel.megbízunk egymásban,és még sosem fordult elő,hogy kifecsegtük volna másik titkát,és emiatt kellemetlen helyzetbe hoztuk volna.
2009. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Mi is kb. úgy, mint az első, mindent megbeszélünk, de olyat nem kotyogunk ki, amit egy 3. személy titokként bízott ránk. Ha nem kerül szóba, akkor egyszerűen nem beszélünk róla, ha szóba kerül, megmondom, hogy megkértek, hogy senkinek se beszéljek róla.
2009. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem, ha valaki rádbíz egy titkot, hogy ne mondd el másnak, akkor hiába a férjed/feleséged, az már nem megbeszélés, hanem kibeszélés.
2009. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, nem pontozom a válaszokat. De a második válaszoló véleménye/tapasztalata nagyon tetszik. Szerintem tök jó, ha ilyen bizalom van köztetek.


Geyékbént most szerintem mindenki gondolja át a fordítottját is. Amikor előle titkolnak el úgy valamit, hogy tudják, hogy valami nagyon fontos dologról van szó.

Hmmm...

2009. nov. 30. 17:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen,sőt a barátnőim ezt tudják is,úgyhogy nincsen ne add tovább.nagyon jól tudják,hogy a férjem nem fog szégyenbe hozni azzal,hogy visszél azzal,amit tőlem hall.(viszont adott már jótanácsot"pasiszemmel")
2009. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előttem szólóval. Az rendben van, ha valaki tudja, hogy úgyis elmondod a férjednek. De ha csak neked montak valamit, akkor azt szerintem nem korrekt továbbadni, még a férjemnek sem. Mondott már nekem az anyósom is olyat, ami csak nekem volt szánva.

Egyedül a gyerekeink olyanok, akik nem mondhatnak valamit csak az egyik szülőnek. Ők tudják, hogy rólunk mindent megbeszélünk, mert az mindkettőnkre tartozik. De baráttal, bárki mással folytatott olyan beszélgetést ami csak nekem volt szánva nem mondanék és nem mondom tovább.

2009. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért nem korrekt?

Volt már hogy pont ezért elvitte a barátnőmet rendelésre,vagy tudott tanácsot adni,hogy a másiknak a pasija miért viselkedik úgy ,ahogy.Azonkívűl nem morog,hogy itt ül valaki két hétig minden délután,mert tudja,hogy éppen gond van náluk.

Őszintén belegondolva,nem is fordult még olyan elő,hogy valamelyik barátnőm "titkot"mesél és ha bejön,akkor gyorsan elhallgat.Ugyanúgy mondják tovább.Azért ez jelent valamit,azt hiszem.

2009. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már +tanultam,h nem szabad őszintének lenni,főleg azzal akivel 1ütt élsz.Van amiről jobb hallgatni.Visszaélnek vele.
2009. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mi most beszéltük meg. És nagyon jó volt. :)
2009. nov. 30. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!