Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apámmal gond van? Vagy csak...

Apámmal gond van? Vagy csak elszállt az esze? Ilyenkor mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval a sztori, röviden az, hogy most halt meg apám élettársának az apjának az élettársa "(nem vér szerinti)mama", ezt elég nehezen viselte, persze szaladgált a másik városba, hogy vigye a párját stb... ezzel elég sok pénz elment, nah és ráadásul november elején kaptam meg az árvaságit, ami 100 kiló felett volt! A lényege az, hogy az autóm most ment vizsgára, az kicserélendő alkatrészeket már megvettem saját pénzemből, mondom apunak, hogy a festéket meg a vizsgát állja ő, úgyis kapott pénzt (árvaságit), erre benyögi, hogy neki az sok, valamelyiket fizessem én ki, jó kifizettem a festéket, meg vettem pár alkatrészt még hozzá! megcsináltuk minden, átment a vizsgán, (kérte tőlem a pénzt, mondtam, hogy nincs), kifizette, új forgalmi minden. Tök jó volt, hétvégén mentem vele, nem volt semmi gond, ma hazajövök a suliból, le volt törve apunak az arca, szar kedve van, erre elvette a kulcsot a falról. Kérdezem, hogy hol a kocsikulcs? erre azt mondta, hogy "miért van autód?" mondom nincs...

Ilyenkor ti mit tennétek?

Én is vegyem el tőle amit "csak úgy adtam"?

segítsetek!


2010. nov. 22. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
ez nem megoldás. Leülni, beszélni...talán az vezet valahova. Sajnos mi ezt nem tudjuk megoldani...:(
2010. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szóval visszavette az autódat, amit neked vett ajándékba?

Nagyon csúnya dolog ajándékot visszavenni, gondolom akkor, amikor megvette neked úgy gondolta megérdemled, szóval abszolút nem értem, bár most lehet, hogy megviselte ez a trauma, szóval talán ez az oka a dolognak, így még ne haragudj rá nagyon, hátha idővel megbékél.

2010. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nincs több kulcs? Másoltass potkulcsot!
2010. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kocsihoz kulcsot másoltatni? :D
2010. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen ajándékba kaptam, ő összetörte, tavaly, megcsináltuk ő vett magának másikat, ezt nekem adta. amikor összetörte utána való nap kezdtem a jogsit :)

én is ezt mondom, hogy ajándékot visszavenni nem illik, szóval teljesen nem értem.

lassacskán én is visszaveszem az ajándékokat amit vettem neki. (párjának számítógép, kocsiba mp3-as fejegység, hangfal stb...)

Ami a pótkulcsot illeti, van neki, azt is tudom, hogy hol, az autóba van elrejtve(ha le nem szedte azt is).

Várom még a komikat, és köszi :)

2010. nov. 23. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!