Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan apukák,...

Vannak itt olyan apukák, akiknek volt egy kapcsolatuk (inkább rövid) és gyerek lett belőle és ugy döntöttek, hogy nem törődnek a gyerekkel? Többet nem keresik, nem vesznek róla tudomást?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az oka? Megbántátok? gondoltok néha a gyerekre??
2010. nov. 24. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Parom(vagy ex? - nem tudom mar... mindegy is) el akar(t) hagyni, de mindig mondta, hogy nem lesz olyan nap, olyan ora, olyan perc, hogy ne a leanykajara gondolna... Minden napja ugy fog eltelni, hogy vajon mit csinal, hogy van..... nem tudom, hogy egyutt maradunk-e vagy sem... de ha nem, szerintem eleg xar elete lesz... (legalabbis elmondasa szerint...)
2010. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Sajna sok ilyen apuka van kár azt hinni hogy valaha is gondolnak a gyerekre.
2011. ápr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

sztem akikre sokat gondolunk azzal törődünk is. most nem pénzre gondoltam hanem vele vunk.


ilyenkor szomorú azokat a kérdéseket látni mikor az anya elválasztja az apukát a gyerekétől annak ellenére h fizeti a tartásdíjat és mindent.

2011. ápr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sajnos van ilyen, az én apám..25 éve felém sem néz, nem is ismerem. Tudja, hogy vagyok, én is tudom, de 2 hónaposan(!) látott utoljára. Nem kíváncsi rám, lett új családja, azóta soha meg nem keresett. De anyukám se őt, mert szerinte hiba volt az, hogy ők együtt voltak valaha is. Engem imád persze, de az apámnak nevezett illetőt nem. Elvetetni mégsem volt szíve.
2011. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia,en egy 5 eves kislany anyukaja vagyok.A lanyom apjaval 8 honapig voltunk egyutt.Mikor szakitottunk,kesobb kiderult hogy babat varok.Eldontottem hogy mindenkepp megtartom a babat.Mar eleg idis voltam hozza 21 evesen.Elobb a szuleimnek akartam elmondani,de nehez volt.Egy baratnom nem varta meg amig en beszelek a baratomal,es elfecsekte hogy apa lesz.Erre letagadta es egyszeruen nem valalta fel a gyereket.Mikor 2 eves lett a kislany,talalkoztam az apjaval,de meg a fenykepet sem akarta megnezni a sajat lanyanak.Nem is kerdezet rolla,peddig sokszor talalkoztunk,remelve hogy ujra osszejovunk.Den nem igy lett.Azotta kulfoldon elunk egy masik kapcsolatba.Ferjhez mentem es lett egy fiam is.Boldog vagyok.De a lanyom apja most jott ra hogy kit hagyott el.Egy ilyen ember nem ferfi.Szoval eselye sincs hogy megismerje a lanyat,mivel nem fizet semmit.Szoval aki hanyagolja a gyermeket az soha nem lesz jo szulo.Mindegy milyen a ferfi-no kapcsolat de a szulo-gyermek kapcsolat ,egy szent kotelek.
2011. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet és abból amit én láttam azt mondom így döntött a legjobban. A hapsinak van családja és volt egy szeretője, aki szándékosan teherbe esett tőle, a férfi megmondta, hogy nem fogja elhagyni a családját és nem akar gyereket. A szeretővel szakított, érthető okokból és azóta nem találkoztak.
2011. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik a kérdésed, és reméltem kapunk rá választ is, de mint látod ezek az apukák vagy nincsenek itt, vagy nem tudom miért nem írják le ezzel kapcsolatos gondolataikat. Jó lenne pedig megtudni tőlük.
2011. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én apám akkor elhagyott mikor még sem született. Anyám be akarta perelni gyerektartásra,de külföldre szökött,és azóta is ott él. Egyszer megtaláltam iwiwen,irtam is neki.Hogy nem biztos h ő az akit keresek,de neme ismeri anyámat,és neme élt Mo-n ekkor és ekkor. Erre vissza írt h nem ismerlek,csá. de anya mondta h ő az. felismerte.
2011. ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!