Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Írnátok kritikát erről a...

Írnátok kritikát erről a rövid versről? Virtuális gyerek.

Figyelt kérdés

Virtuális gyerek


Megismertelek a neten,

Te írtál egy szmájlit nekem,

Küldtünk virtuális csókot,

És röpködtek a virtuális bókok,

Cseteltünk hosszan az éjben,

A spermákat elküldted mailben,

És a kilenc hónap helyett

Már meg is jött a virtuális gyerek.



Előre is köszönöm a válaszokat :)


2011. szept. 7. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
L'Art Pour L'art-be vagy valami kabaréba el tudnám képzelni:D
2011. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha így halad a világ egyszer akár igazzá is vál6! De ez így egyelőre egy f@s...
2011. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Hát... semmi érzést nem ad át, semmi hangulata semmi extra. Ahogy mondták előttem, egy kabaréba TALÁN jó lenne.
2011. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Elképzeltem, ahogy Galla ezt lenyomja:D
2011. szept. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

nekem tetszik, humoros és közben fájdalmas is. remek a témaválasztás, viszont csak egy bajom van vele (de ez szubjektív), nem jó, hogy az egymással rímelő sorok szótagszáma nem egyezik, így nem érzek benne ritmust, ezt próbáld meg kiküszöbölni szerintem :)


egy költőpalánta

17/L

2011. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
A ritmizálása nem döcög, a rímek nem erőltetettek, ezek jó pontok. A tartalom kifejezése rövid és tömör, mindent elmond. A témaválasztás - ahogy korábban írták - nem mindennapi, de ötletes. A versben nincsenek igazán költői képek, semmi rejtelmesség, csak konkrétumok, ezért az egész összegezve egy egyszerű kezdés, amely jó arra, hogy fejlődj, és kibővítsd ismereteidet, aztán már komolyabbakat is írhatsz.
2011. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon jó, tetszik! :) Bár tudnék én is ilyet írni, de én csak a szomorú, búskomor versekben vagyok jó... :D
2011. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze ha egy híres, kortárs szerző neve alatt jelenne meg, akkor mindenki el lenne ragadtatva... Amúgy a 17 éves költőpalántával egyetértek, ami a ritmust illeti, de szerintem van benned jövő, még ha most hibádznak is egy kicsit a soraid.

Ja, és a többi gyak-ra feltöltött versed is olvastam... tény, hogy nem tökéletes, néha kicsit lehetne igényesebb a fogalmazásmód, a rímekkel is lehet óvatosabban bánni néha, de gyakorlat teszi a mestert.


egy irodalmár,

22L

2012. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!