Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ilyen esetben?

Mit szólnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom a húgommal akar összejönni. Húgom 14, ő pedig 18 éves.


Örüljek neki, vagy sem?


2010. nov. 25. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Én a helyedben örülnék, legalább jól ismered a fiút.
2010. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem örülj, hogy a húgod ilyen jó csaj, hogy bukik rá a haverod... :D


De ha a haverod ilyen "leszarom csak dugjunk egy jót" típus akkor állítsd le. Mondd meg neki hogy " bocs megkérdeztem a hugom, de nem jössz be neki."


Meg egyépként is 14 meg 18?! ...hagyukmáár :)

2010. nov. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A haverom komoly, ugyanígy húgom is. Tehát nem csak "azért" jönnének össze.
2010. nov. 25. 16:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki. Igy legalább néha hármasban is elmehettek valahova és igy kicsit "vigyázni" is tudsz a húgodra.
2010. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, én szülői szemszögből válaszolok. 14 éves lányom van. Ő is elég komoly. Egyáltalán nem örülnék ha egy 18 évessel jönne össze. Egy ennyi idős srác már bőven él szexuális életet. Ez rendben is lenne. Sőt mondhatnám azt is ha nem így történne az lenne a "nemnormális". Igaz, hogy az én lányomnak még nem is volt barátja, így testi kapcsolata sem. De merem remélni minimum 16 éves koráig még vár vele. Hogy a kérdésedre is konkrét választ adjak:ez a 4 év pont ebben a korban nagyon sok. Gondoljunk bele. A te húgod még általános iskolába jár. A fiú meg már nagykorú.
2010. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már középiskolás, bár ez a lényegen nem változtat.
2010. nov. 27. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Jogilag bajos. Én nem igazán örülnék neki.
2010. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jogilag? Miért is?
2010. nov. 28. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!