Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ami ellenszenvet vált...

Mi az ami ellenszenvet vált ki belőled a másik iránt?

Figyelt kérdés
(itt ogndolok viselkedésre is)
2010. nov. 26. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Amikor valami számomra nagyon fontos dologról beszélek, és a hallgató csak néz ki nagyon bambán a fejéből. Az iszonyatosan fel tud dühíteni.
2010. nov. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Plázaribik.Beképzeltség,verem magam a semmire mentalitás,lenézés,naivitás,butaság,Nem-e és társai használata beszélgetés közben.Szagosság.Én sem vagyok tökéletes,de nem is szoktam álszent miss magnakum p*csaként vielskedni...
2010. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Az önsajnáltatás, folyamatos nyavalygás valami miatt.
2010. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

-ha büdös

- ha bunkó

- ha evés közben büfög

-ha társaságban hangosan fingik

- ha könyékig turkál az orrában

- ha erőszakosan paraszt viselkedésű

-ha úgy eszik hogy látom a torkát..

- szipog ahelyett,hogy zsebkendőt használna

- ha azt hiszi magáról,hogy jól néz ki,csak azért mert vastagon áll rajta a vakolat,és szinte spaklival lehet leszedni a sminket..

- ha dögösnek hiszi magát,mert kint van a segge,melle,agyon sminkelt,műköröm,vasalt haj,de közben meg olyan izzadságszaga van,hogy nem lehet megmaradni mellette..

.ha annyira sötét agyú (buta),és mégis belekotnyeleskedik olyan témákba amiről azt se tudja miről szól..

2010. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ellenszenv egy olyan dolog, amit nem nagyon tudok megfogalmazni.Nem egy viselkedés miatt lesz valaki ellenszenves, én már legelső látásra megitélem hogy valaki szimpatikus vagy nem.
2010. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha valaki folyton panaszkodik.

Ha nyafogva beszél.

Lenéz másokat.

2010. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt hiszi, jobb másoknál csak azért, mert a külső alapján ítél.
2010. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A seggrisza az utcán, a bunkó beszólás, hova tegyem magam viselkedés.
2010. nov. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy picit szerencsétlenebb emberen segítek. Értsd: Nincs társasága, "beveszem" a bandába, esetleg munkát szerzek neki, támogatom. Egyenrangúnak tekintem, holott egy lecsúszott senki kapcsolatok és pénz nélkül.

Aztán amikor kicsit kezdenek neki összejönni a dolgok akkor próbálja fölém helyezni magát, megpróbál irányítani.

Sajnos nem egyedi esetről van szó.

2010. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mikor egy tinipi**a játssza a kedvest meg a bölcset hogy a "belső számít nem a külső", közben meg mondjuk aki neki annyira nem jön be, azzal meg úgy bánik mint egy utolsó senkivel.
2010. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!