Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes próbálkozni a szerelme...

Érdemes próbálkozni a szerelmed vissza hódításával ha az kiszeretett belőled? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 08:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem ha nincsenek érzelmei, akkor arra nem lehet rákényszeríteni, hogy varázsütésre legyenek. Sőt, ha ilyenkor nyomul a másik, az pont hogy messze az ellenkezőjét éri el, még messzebbre üldözi a partnert.
2011. okt. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes, tovább kell lépni!
2011. okt. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer kiszeretett akkor mivel próbálkozzak?
2011. okt. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
*minek
2011. okt. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas dolog olyan emberért harcolni, aki le se sz*r. Inkább fektesd az energiád egy új és jobb kapcsolatba.
2011. okt. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
csak gondoltam ha egyszer valamiért szeretett, akkor vissza lehet valahogyan állítani.
2011. okt. 9. 08:46
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerul is, csak ideig-oraig fog megint beled szeretni, utana majd megint "kiszeret" beloled. Mire jo ez? Erre mondjak, "ne fuss a szeker utan, amelyik nem akar felvenni".
2011. okt. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én nem próbálkoznék még egyszer.
2011. okt. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért, ha te kiszerettél valakiből, akkor újrakezdél volna vele? Nem,ugyye..
2011. okt. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Na én hasonló helyzetben voltam mint te,4 évig voltunk együtt és az utolsó évben közölte velem hogy már nem szerelmes belém,én pedig még az voltam és közös álmokat dédelgettem vele kapcsolatban...HIBA VOLT!Bár még együtt voltunk abban az utolsó egy évben de az már csal a vissza hóditásról szólt ami sikertelen volt részemről,nem kívánom neked azt a megaláztatásokkal teli időszakot...Rájöttem hogy semmi értelme és többet nem fogok ilyet csinálni és neked is azt ajánlom hogy engedd el menni mert csak még jobban szenvedni fogsz és minnél jobban próbálkozod annál messzebb űzöd magadtól,Erről írtak is egy ilyen kis pszichológiai kis könyvet,hogy a legnagyobb hiba ilyenkor rámászni a másikra,hagyni kell a dolgot és persze ha nagyon szereted akkor nem azt mondom hogy végleg elengedni,de megtartani a távolságot és nagyon finoman próbálkozni akkor még talán van értelme,de ne lovald bele magad mert pofára esés lehet a vége,haggyál neki időt és ha nagyon szeret akkor magától fog jelentkezni,Én 1 évig próbálkoztam a vissza hóditással teljesen sikertelenül és csak szenvedés volt,azóta találtam magamnak új párt akivel nagyon jól megvagyok és értékeli azt amit az előző párom nem,szeret,tisztel,becsül és örülök is hogy nem ment bele újból a kapcsolatban mert ennyire még boldog nem voltam mint az új párommal!!

Nézd a jó oldalát,általában a rossz után egy sokkal jobb...

2011. okt. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!