Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az élethelyzeted/család...

Milyen az élethelyzeted/családi helyzeted?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy hány éves vagy, mi a foglalkozásod, nemed,

családi helyzeted, milyen a családod.


Én 17 éves vagyok,lány.Gimibe járok, még nem tudom mi szeretnék lenni.Érdekel a biológia érdekel és a gyógyítás.

A barátommal 2 éve vagyok együtt, nagyon jól megvagyunk(L)

2 tesóm van


2010. nov. 26. 17:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

21 éves lány vagyok, szakmunkásba járok (szakács), de nem ez leszek, hacsak nem javul a betegségem. (psoriasis)

Barátommal lassan 5 éve együtt vagyunk, minden oké, hála.

Otthon apámmal élek, anyum meghalt, anyagiak nem okésak, plusz iszik is sajna. 2 féltesóm van, anyai ágról.

2010. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

18/L vagyok, mérnök informatikusnak tanulok (tudom, jó nagy állat vagyok, bsc után gazdinfo msc-t célzom meg, és azon a területen szeretnék dolgozni is).

Kollégista vagyok, szingli, újabban lelki szemetes hála szobatársam zűrös szerelmi életének, 5 emberrel osztozom 50m^2-en és egy miniatűr hűtőn, amúgy jól megvagyunk, és mivel 300 km-re vagyok a családomtól, hál'istennek csak havonta vagy ritkábban kell hazajárnom.

2010. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
17 éves lány vagyok. Gimis vagyok, légiforgalmi irányító szeretnék lenni. Nincs barátom sajnos már egy ideje, pedig nagyon szeretnék végre tiszta szívből szeretni valakit :( Nincs tesóm, szüleim elváltak, de mostanában kezdenek összejárogatni :)
2010. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Hát én kilógok a sorból a korom miatt (mint a kéményseprő :)) de azért nyilatkozom:

38 éves, Ffi

12 éve élettársi kapcsolatban, 8 évvel fiatalabb nővel

Gyerek nincs

Van két spánielünk, imádjuk őket

Foglalkozás: párom eü, én szabadúszó (nem naplopó, csak nem munkahelyre járva dolgozom)

Érdeklődés: sportautók, modellezés, makettépítés, kutyáinkkal sok program stb.

2010. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

Akkor én pláne kilógok....41 éves nő vagyok.Elvált, 2 tini gyerekem van.

Fuvardíj bevételi előadó a foglalkozásom.

2010. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

21 éves lány vagyok, két sulit végzek, az egyetemen másodéves hallgató vagyok, meg egy OKJ-s képzést csinálok mellette.

Egy éve élek a barátommal (3,5 éve vagyunk együtt).

Jelenleg nincs munkám, a nyáron volt csak (nyári gyakorlat), így ő a kereső (MÁV-nál dolgozik).

Érdeklődés az sok van :), szeretek kirándulni, utazgatni, olvasni, filmet nézni, fotózgatni, nyelveket tanulni (három nyelvet beszélek, a negyediket tervezem). Most kezdem jövő héten az elsősegély tanfolyamot, utána meg a KRESZ-t, vezetést.

2010. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

22 éves lány vagyok. A párommal már 3 éve együtt élek, most tervezzük a továbblépést :)

Van két tesóm, de ritkán találkozunk, valójában már a párom a családom.

Egyetemre járok, könyvtárosnak tanulok, de valószínűleg váltani fogok, zenész leszek vagy informatikus vagy közgazdász - mindegyiket tanultam már pár évig és nem bírtam eldönteni, hogy melyiket akarom inkább, így választottam egy teljesen mást, de nem jött be.

A világon minden érdekel, dolgozom is, informatikai területen, szabadidőmben sokat olvasok, zenélek, táncolok, és szeretek múzeumba, kiállításokra járni.

2010. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
67%
25 eves, 3 gyerek anyja, ferjemtöl külön elek Ausztriaban, valoper most van folyamatban.
2010. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

15 éves fiú és Gimis, igazából nyelvek fizika meg földrajz és informatika ami érdekel de majd elválik mi leszek

szüleim elváltak apámat nem láttam sosem és sajnos cigánybandák üldöznek folyamatosan tehát nehéz helyzetben vagyok perpill :)

2010. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

26, nő, férjezett, az első gyermekemet várom.

A végzettségem ügyintéző titkár, újságíró, pr-munkatárs, de ügyintéző-adminisztrátorként dolgozom.

A férjemmel 6 éve vagyunk együtt, 4 éve élünk együtt.

Szintén 2 tesó. :)

2010. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!