Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit változtatnál/csinálnál?...

Mit változtatnál/csinálnál? Ha teljesen új életet kezdhetnél, tiszta lappal indulhatnál?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat.
2010. nov. 27. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem mennék férjhez az exemhez
2010. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17 eves kortol mar mashogy alakitottam volna a parkapcsolataimat. Vartam volna az "Igazira".
2010. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék anyám véleményére mert akkor több önbizalmam lenne.Jobban kiállnék magamért és nem érdekelne,hogy mást megbántok miközben megvédem magam.Más szakmát választottam volna.(Bár még nem késő)Többet járok el a barátaimmal,mert már a párom köt le és kevés időm marad rájuk.
2010. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18 évesen letettem volna a jogsit. Vagy még előbb, nem tudom mikortól lehet.
2010. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Rendszeresen tanultam volna középsuliban, normálisan felkészültem volna az érettségire és orvosira mentem volna!:)
2010. nov. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megtanulnék még gimiben franciául, és minden tantárgyra jobban odafigyelnék. Elkezdenék korán valami hangszeren is játszani, és sportolni is rendszeresen mennék, így nem híztam volna el 114 kilóra, és nem kellett volna kínkeservesen leadnom belőle 40-et már nem tini fejjel. Így nem lógna a bőröm, és talán több sikerélményem lett volna abból a korból, nem csak megalázó, kellemetlen, gonosz emlékek. Amúgy hozzáteszem: mikor fogyóztam (drasztikusan), nem mentem sehova, nem mozdultam ki a lakásból, csak az edzőterembe, majdnem fél évig így éltem, telefonom 2 hónapig teljesen ki is volt kapcsolva, herótom volt az emberektől. Ha fiatalon több eszem van hogy kézbevegyem a sorsom, nem lett volna ekkora pokol. Ja, és mivel nem érintkeztem fél évig emberekkel (csak 3-al, a családommal, de velük is ritkán- külön élek), és ezalatt lefogytam, egyik pillanatról a másikra lettem "jó nő" vagyis jobb nő, mint voltam, és traumaként éltem meg, terápiára jártam miatta, mert olyan volt,mint valami álom, ami visszájára is fordulhat bármelyik percben.

Kicsit elkalandoztam. De amit a saját életemben változtatnék, szóval a nyelvtanulás amire már sajnos nincs időm, pályaválasztást is előbb kezdtem volna el tervezni, sport, hangszeren játszani, kiállni magamért. De úgy vagyok vele, hogy valamiért így kellett alakuljon, nyilván ha nem élek meg ilyen poklokat, nem tartanék ott, ahol ma.

2010. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
odafigyeltem volna az étkezésre, nem hagytam volna, hogy anyám tömjön, mint egy libát...
2010. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ha lehetne a mostani 37 éves eszem. Sokkal jobban tanulnék, hogy megcsinálhassam a fősulit rögtön. Min. 2 nyelvből lenne nyelvvizsgám. Ahogy elkezdek dolgozni rögtön lakásra gyűjtenék. Jobban meggondolnám mit csinálok. De ez mind csak feltételes módban van így elfogadom, hogy oka van annak, hogy ilyen sorrendben folyt-folyik az életem!:)
2010. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tizenévesen többet jártam volna el szórakozni, emberek közé, és akkor most több barátom lenne, de legalábbis több embert ismernék.

De igazából akárhányszor elgondolkozom ezen a kérdésen, mindig az a vége, hogy jobb is, hogy nem lehet visszacsinálni. Mert milyen jó lett volna, ha elsőévesként sikerült volna az a vizsgám, ami miatt így csúsztam egy félévet. Viszont akkor másodéven sok órám lett volna, és nem iratkoztam volna be arra a tanfolyamra, ahol megismertem egy illetőt, akinek a hatására... ésatöbbiésatöbbi.. ha akkor máshogy történt volna, akkor a mostani életemből hiányoznának dolgok, amik pedig nagyon is jók, és nem adnám semmiért.

2010. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 momoko666 válasza:

Nem mentem volna arra a szakra egyetemre. Várjunk csak, már középiskolába se oda mentem volna, ahova... Valószínűleg ez a jegyeimben is megmutatkozott volna meg hamarabb rájöttem volna, hogy milyen szak való nekem.


A levelezésemet Vele meg egy kicsivel merészebben intéztem volna, és rögtön nem ott tartanék, ahol.

2010. nov. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!