Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időt töltesz egy nap a...

Mennyi időt töltesz egy nap a családoddal? És mivel töltitek az időt, amikor együtt vagytok? Szerinted ez így jól van, vagy változtatnál rajta?

Figyelt kérdés
Kérlek, írj nemet és kort is! Köszönöm,a válaszokat!
2011. szept. 11. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Változó, de az "elég kevés" és a "semennyi" közt mozog.

Anyával esténként találkozok, ha hazajött munkából - olyan 7 körül - és beszélgetünk 1-2 órát ha nem fáradt. Régebben egy helyen dolgoztunk, akkor sokat láttam, de akkor se beszéltünk igazából többet, mert ott munka volt. Ha viszont átmegyek barátomhoz, nem tudunk beszélni.

Öcsémmel sokat vagyunk együtt délutánonként - közös szoba révén - de ő gépezik, én is, vagy ő csajozik én pasizok és azért nem beszélgetünk. Mikor edzésre megyünk közösen, akkor szoktunk beszélgetni 1 órát kb.

Apával nem tudom mikor találkoztam utoljára, mert nem kíváncsi ránk.

Szerintem rendben van így, nem változtatnék rajta, max azon, hogy anyának ne kelljen annyit dolgoznia, mert mindig olyan fáradt. (házimunkát megcsináljuk mi, de akkor is fáradt)

20L

2011. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon keveset.


- apa dolgozik, vele reggelinél, meg du-este, de akkor sem beszélgetünk 10 percnél többet, mert a többiek mindig akkor jönnek oda, mikor lenne időnk

- nevelőmmel még ennyit sem, egy szem közös témánk sincs, vagyis én nem tudok róla

- mostohaöcséimmel néha pár szót

- mostoha nagyszüleimmel is pár szót


Heten vagyunk, ebből mindig én a hetedik, így nem érdekel, már alig várom, h elhúzzak innen, és éljem a saját életem. Mert most mindig csak a belep.fázás megy, az érdemi kommunikáció szinte soha. Amint elmentem, változni fog, mert költözés előtt pl. tök jó viszonyom volt nevelőmmel is.

2011. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én most csak férjemmel élek egy háztartásban, még nincs gyermekünk. Szinte minden este 3 órát vagyunk együtt, plusz a hétvégéken. Esténként csak együtt kajálás, dumcsi és együtt dolgozás megy a saját vállalkozáson, (mellette mind kettőnknek van melóhelye is)hétvégén beszélgetés és kimozdulás szokott lenni, pl: tollasozás, kirándulás, közeli tóra megyünk úszni, meghívunk baráti párokat, vagy mi megyünk. Télen meg moziba megyünk el, vagy félévente ruhát venni, ha szükséges. Jól elvagyunk. Ja, és a házasságunk elején ez nem volt így, kezdetben még nem tudtunk ilyen jól beszélgetni, és nem találtuk el a közös programokat sem, én akkor nagyon el voltam keseredve, és szóltam erről a páromnak, aki komolyan vette, meg hát összecsiszolódtunk, és megérte hűségesen benne maradni a házasságban, mert most meg már nagyon nagyon élvezem.Persze időnként azért hajbakapok, ha ballábbal keltem fel:-)
2011. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, én 28 férjem 35 még nem 3 éve vagyunk házasok
2011. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27 vagyok 4 éve házas 3,5 éves a kisfiunk. férjem általában délutántol dolgozik. egyutt reggelizunk, ebédelunk, bevásárolunk, állatkert, séta, biciklizés kozos mesenézés . napi olyan 5-6 orát aktivan eltoltunk egyutt. járunk nyaralni meg szervezunk egynapos kirándulásokat is. amikor csak tudunk kettesben is szervezunk programot.
2011. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokat vagyunk együtt. Én itthon vagyok, gyesen, 2 hónapos babucival, a férjemnek pedig itt van a házunktól max 10 percre (autóval) a munkahelye. Nagyon szerencsések vagyunk, már ami a munkahelyet illeti. Jó a munkabeosztás is.. :)

Most nagyjából minden szabadidőnket a bébivel töltjük, hétköznapokon eljárunk sétálgatni, vagy kiruccanunk a környező városokba nézelődni, mert ilyenkor sok a közösségi program. Ha nincs kedvünk kimozdulni, akkor nyáron, vagy mikor szép az idő, akkor nagyon sokat vagyunk a kertben.. Bográcsozunk, vagy grillezünk a barátokkal, testvérekkel, anyukámékkal..vagy csak kifekszünk a férjemmel beszélgetni a fűbe, a meggyfa alá, amíg a picurka ott alszik mellettünk. :)

Hétvégente vagy kirándulunk, vagy elutazunk anyósomékhoz. De van, hogy csak otthon punnyadunk és filmet nézünk, olvasunk, és főleg babázunk :)

Hát... attól függ, hogy mihez van kedvünk. Én nagyon szeretem így! Szinte semmin se változtatnék..


23 éves vagyok én, a férjem 30.

2011. szept. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lehető legkevesebbet, amennyit csak tudok, inkább vagyok az osztálytársakkal és haverokkal. És amint betöltöm a 18-at, ez az érték a 0-ra fog csökkenni remélhetőleg, mert minden erőmmel azon leszek, hogy végre elköltözhessek az idióta szüleimtől.
2011. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, 17/F
2011. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!