Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék miért ragaszkodnak...

Anyámék miért ragaszkodnak ahhoz, hogy télen kocsival vigyenek suliba?

Figyelt kérdés

10 percre lakom a sulitól gyalog. Mondtam nekik, hogy feltudok rendesen öltözni, felesleges e miatt benzinezni...

Hogy értessem meg velük? (amúgy ha nincs 'hideg' akkor gyalog járok suliba)


2010. nov. 27. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha elvinnének:))
2010. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nemhogy örülnél :D Én már felnőtt nő vagyok, de még a mai napig szoktam vinni apunak reggel a kávét (ezzel kenyerezem le), hogy vigyen már el :D
2010. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:DD Akkor csak én vagyok ilyen 'igénytelen'?:D
2010. nov. 27. 22:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is örültem volna anno neki (én 5 percnyire laktam, az utca túl oldalán velünk szemben volt a gimi).

Bár abban igazad van, hogy felesleges a benzinezés arra a 10 percre.

2010. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondolom féltenek!:D Szerintem ne ellenkezz inkább örülj neki!:)
2010. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy télen egy autó főnyeremény. Én akkorákat égek amiért rendszeresen seggreesek. Gondolhatod... :D Nem is merek belegondolni hányan röhögtek már ki :D
2010. nov. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is örülnék inkább neki minthogy a csúszós utakon kelljen botladoznom, meg hogy bkv-zzak..fúj. Bár én már nem járok suliba szerencsére.
2010. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó neked. Persze ha én is annyira laknék mint te akkor nem hagynám hogy elvigyenek(igaz kocsink sincs xD) De én 3busszal megyek haza és egyik helyen 5-10percet várok a buszra, másiknál 10, következőnél meg fél óra:S És majd szét fagyok. Csizmám sincs mert nem úgy alakultak a dolgok, téli kabátom ma lett:P Tavaly az se volt:D Szal örüljél neki:P
2010. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én kb fél órára lakok a sulitól, reggelente 3 busszal megyek (nagyon sokan vannak így kénytelen vagyok átszállni) és csak végszükség esetében visznek el kocsival, pl ha lekésem reggel a buszt. drága a benzin (:

nemtudom miért nem értik meg a te szüleid, hogy nem kell téged szállítani,de azért örülj neki hogy télen nem kell megfagynod :D

2010. nov. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
El tudnám viselni, ha kocsival hordoznának suliba :D 10 év alatt még nem történt meg : D Dehát nincs kocsink.. :(
2010. nov. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!