Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én képzelem csak be magamnak,...

Én képzelem csak be magamnak, vagy tényleg nem szeret? Vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A férjem pesti, de az esküvő után vidékre költözött hozzám. Nehezen talált munkát, azt is minimálbérrel. Már eleinte jött azzal, hogy lehet visszamegy dolgozni. 2 év telt el, és most szeptemberben csak felment dolgozni. Akkor azt mondta, ahogy az esküvő előtt, most is hetente hazajár majd. Havonta egyszer jön haza, egyik nap jön, másnap megy is vissza.

Eddig a barátjával lakott egy szobában, most talált saját albérletet. Azt mondta, ha talál, én is bármikor mehetek hozzá. Ezen a hétvégén mentem volna. Csak úgy viccből kitaláltam valamit, miért nem tudok menni. Vártam volna valami sajnálkozást, keserűséget, de semmi. Kérdezte, hogy köv. hétvége? Mondtam, hogy dolgozok.(Ez igaz)és semmi reakció, arra, hogy 2x is láthattunk volna, de ehelyett majd csak akkor találkozunk, ha ő hazajön, megint egy hónap után.

Nekem nagyon rosszul esik, gyakran sírok is, mikor tudom, hogy hetekig nem jön haza, Ő meg se egy sajnálom, vagy de kár, hogy nem jössz....semmi. Nem bulizós, kicsapongó fajta, de én annyira azt érzem, hogy ő ott van nagy Budapesten, én meg le vagyok sz.rva....


2010. nov. 28. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! A férfiak nehezebben mutatják ki az érzelmeiket, mint a nők, hála istennek. Én kiborulnék egy nyálas pasitól. Szóval attól, hogy nem mondja, nem jelenti azt, hogy nem hiányzol neki és nem sajnálja a történteket. Pusztán előre tekint és a következő találkát várja. Kicsi szerintem eluralkodott rajtad a magány és túl sokat gondolkozol ezen. Inkább keress te is egy pesti melót, ott jobban is fizetnek és költözz hozzá ott. :)
2010. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez elég rossz helyzet. Nem feltétlenül az van, hogy ő nem szeret Téged, de semmiképp sincs rendben minden.. Ha ezt nem lehet megoldani úgy, hogy mindkét félnek jó legyen, örök gond marad. Próbáld meg elmondani neki őszintén, hogy te ezt így és úgy érzed, ha a fejedre állnál se figyelne rád jobban, és te nem érted, miért nem fontos neki a találkozás.. Nagyon ismerős a szitu, és szinte lehetetlen belőle kijönni. Sok ilyen típusú ember van, és ezt mi, akik pont az ellentéte vagyunk, nagyon megszenvedjük, és ők ezt lesz*rják.
2010. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
megértem h sz@rul esik...sztem már nem szeret annyira mint az elején:S
2010. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem költözöl fel Pestre?
2010. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mivel tanár vagyok, nem könnyű munkát találnom, ráadásul imádom a jelenlegi iskolát, ahol tanítok. ilyen munkahelyet biztos nem találnék másikat.
2010. nov. 28. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:
nézd, ha havonta egyszer megy haza, akkor az nem is házasság. és a minimum hogy nem is hiányzol neki. Sajnos ez van. Ha mindig arra fogja, hogy milyen fáradt, az egyértelműen annak a jele, hogy nem jelentesz neki annyit mint azt te szeretnéd. ezzel nem lenne baj, ha te is így állnál őhozzá, és akkor majd szépen el lehet válni. csak így te szenvedsz. Hidd el, szerintem ha feljönnél Budapestre, akkor se lenne jobb. nem a távolság a baj, hanem hogy meghalt valami. Ezt nem ártana megbeszélni vele.
2010. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!