Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet-e vmi bajom? Vagy csak...

Lehet-e vmi bajom? Vagy csak én képzelem be magamnak? Ha lehet lányok válaszoljanak!

Figyelt kérdés

Szíasztok !

4napja elveszítettem a szüzességem, de azóta egyfolytában fáj a hasam!Nem tudom mitől lehet , mert használtunk gumit!

Ha valaki tud vmi normális válasszal szolgálni akkor please!

Előre is köszönöm! 16/L


2011. jún. 5. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Ugyan nem vagyok csaj, de megpróbálok segíteni :/

Lehet a stressz, vagy nem volt olyan jó, amilyennek elképzelted. Vagy egyszerűen közben megbetegedtél.

Ennyi, ne izgulj, csak szarabb lesz, na tső.

2011. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod!:-)
2011. jún. 5. 19:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha amiatt aggódsz, hogy terhes lehetsz-e, akkor biztos, hogy nem, és ennyi idő alatt még a tünetei sem jelentkeznének. Fertőzést sem kaphattál, ha gumiban csináltátok. (bár ujjazástól lehet...)

Szerintem azért fájhat, mert "sokkhatás" ért ott bent, és időbe telik, mire helyrejön. Az is előfordulhat, hogy a két dolog egymástól független.

De ha továbbra sem javul, menj el orvoshoz.

2011. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
oksí..:)köszii
2011. jún. 6. 06:26
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy hétig fájt utána a hasam.Következő alkalommal is pár napig..Aztán utána csak ha nagyon durván csináltuk,akkor fájt 1-2 napig.Mostmár akkor se. :)


Nem terhességre utaló jelek,nyugi!

2011. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten természetes, lehet, hogy észrevétlenül is durva volt a barátod, de ez nem nagy probléma.
2011. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ha nem múlik el akkor lehet kis gyulladásod lett.Szerintem csak a szex miatt lehet,az első pár együttlét még nem lesz felhőtlen,de majd idővel.
2011. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszotokat!!!amugy nem is a terhességre gondoltam...már csak az kéne az elsőnél....:S
2011. jún. 6. 13:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Gyorsan orvoshoz

velem is ez volt

Az első után 1 hétig fájt a hasam aztán elmúlt

De minden együttlétnél fájt

A nődoki benyùlt meg ultrahang valamilyen ciszta volt meg kellett operálni kérte hogy minden barátnömnek mondjam el mert fontos

2011. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nekem amugyis cisztám van...csak kisebb lett mint előtte és nem műtöttek..
2011. jún. 6. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!