Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori manapság,...

Mennyire gyakori manapság, hogy a 30as férfiak és nők egyaránt még otthon élnek?

Figyelt kérdés

Úgy értem szülőkkel együtt.

Én még csak 20 éves vagyok és szerettünk volna vagy hát még most is szeretnénk a barátommal összeköltözni, de lassan rá kell jönnöm, h. semmilyen lehetőségünk nincs erre. Így gondoltam maradok még itthon egy jó darabig, pénzt gyűjtögetek és úgy 10 év múlva mikor már viszonylag nagy vagyon lesz a kezemben akkor veszünk lakást és költözünk össze. Nem gáz ha 30 évesen még anyukámmal élek? Persze nem mintha nem lenne jó, szeretem, csak hát önállósodni is kéne lassan...:D


2010. nov. 29. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
MI így vagyunk. Én 30, férjem 32. Nekem öt éve van olyan munkahelyem, hogy még kb fél év, és meg tudjuk venni a kecónkat a férjemmel , hitel nélkül. A kocsi is így van. A férjem külföldön dolgozik. Hülyeség lett volna 20 évesen elmenni albérletbe, és dobálni ki a stexet az ablakon, így tudtunk spórolni és nem adósodok el, 60 éves koromig. Itthon külön lakrészem van amit fenntartok, anyuéknak egy fillérjébe sem kerülök de mégis sokkal olcsóbb így, mint albibe menni tizenévesen.
2010. nov. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok túl indiszkrét...megmondanád, h. mit is dolgozol pontosan?:$
2010. nov. 29. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:

én 21 vagyok,már több,mint másfél éve nem élek a szüleimmel,és nem bántam meg,hogy ilyen "korán" elköltöztem,mondjuk csak albérletben lakom,és még egy darabig itt is fogok élni,mivel nem tudok házat venni,de valahol egyszer el kell kezdeni :D

amúgy meg szerintem semmi baj nincs ezzel,ha tehettem volna,még 1-2 évet én is otthon maradtam volna

2010. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, eredeti szakmám jogász, de nem gyakorlom, egy fordító irodában dolgozom, a jogász fizetésem sokszorosáért. Férjem villamosmérnök, Ausztriában dolgozik. Kéthetente szokott hazajönni.
2010. nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az albérlet pénz kidobás mért ne lehetne otthon maradni rengetegen vannak olyanok akik a párjuk szüleihez költöznek, nagyszülökhöz, vagy ha tudnak is lakást venni a párjukkal egy vállás után ugyanúgy a szülöknél kötnek ki. Sajna mostanság csak öröklés utján lehet lakáshoz juttni.
2010. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hallari válasza:
Én 38 vagyok és a szüleimmel élek.
2012. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért élsz velük meg szeretsz velük lenni, vagy pedig mert rávisz a kényszer? Nem érzed kellemetlenül magad?
2012. jan. 26. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!