Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek arról ha egy...

Mi a véleménytek arról ha egy férfi 60 évesen lesz apuka? 1. gyereke lenne

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 21:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Valahol örülök, mert biztosan nagyon boldog, másrészről önzőnek, felelőtlennek tartom, mert -ne legyen így-, de idős korára való tekintettel, lehet, hogy azt sem éri meg, hogy a gyerek befejezze a középiskolát... Egy gyereknek meg iszonyú nehéz feldolgozni, ha elveszíti valamelyik szülőt. Tehát, százeszerszer is átgondolnám a dolgot a helyében.
2010. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Jah. És a büszke ara mennyi idős?
2010. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Bárdi György is akörül lett apuka...
2010. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Az ő döntése-vagy Isten áldása, ahogy vesszük.

Biztosan jó sok kellemetlen élménye is lesz az öröm mellé-nagypapának nézik majd mindenütt...

De az is igaz, hogy egy huszonévesnél sincs rá garancia, hogy fel tudja nevelni egészségben a gyerekét...

2010. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Gratulálok neki,minden jót,és sok sok boldogságot kívánok!

Majd rengeteg elítélő választ fogsz kapni,mert ilyen kérdés volt már egyszer pár hónapja,és ott is miket írtak..

Én 40 éves vagyok,nagyon hosszú küzdelemmel a hátunk mögött,és ha végre sikerül,mi sem leszünk fiatal szülők.De kit érdekel mások véleménye akkor,ha majd a kisbabánkat tartjuk a karjainkban???

2010. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudok így erre válaszolni,mert nem tudom, hogy mi van a háttérbe. De tegyük fel, hogy egy betegség, vagy egy, a férfin kívülálló dolog miatt lett ilyen későn apuka. Akkor örülök, hogy legalább sikerült neki,de sajnos a gyermek ígyis-úgyis megsínyli majd a dolgot,mivel nem valószínű, hogy az apuka megéli a gyermeke középiskolás ballagását,nem valószínű, hogy ott lesz az esküvőn stb...Na meg egy pici gyerekhez sok-sok türelem és energia kell, ami egy ilyen korú férfi esetében már nem az igazi.
2010. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
Én is azt mondom, amit az első. Baromi nagy önzőség. Nem hinném, hogy egy gyereknek azt kell megtapasztalnia, hogy az édesapja nem éri meg a ballagását, vagy ha megéri, talán már önállóan képtelen rá elmenni.
2010. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Én apukám pont 60 évesen halt meg, úgy, hogy 46 volt mikor megszülettem. Nem azért, ha minden vágya egy gyerek, akkor oké, pláne ha pl az anyuka aránylag fiatal, hogy legyen egy biztos személy, aki felneveli és a szülői egyike. Nekem -őszinte leszek- nem volt jó, hogy a szüleimnek késői gyerek voltam. Korán rájöttem, hogy hamarabb fognak meghalni mint az óvodatársaim szülei. Azután rettegtem attól, hogy egyszer odarohanok és nem fog valamelyikük felébredni már. Persze, fiatalon is meghalhat az ember, szüleimet is megértem, hogy én ekkor születtem. De anyukám is mondta, hogy jobb lett volna, ha korábban érkezem...
2010. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Kriszti83 ***** válasza:
67%
Őszintén? Egy 60 éves ember már ne akarjon apuka lenni. Az óvodában a nagypapájának nézik majd? A jövőben meddig számíthat a gyermek az apukájára? Persze, most lehet írni, hogy bármelyik szülő meghalhat fiatalon, de azért lássuk be, egy 60 éves férfi esetében nagyobb rá az esély.
2010. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%

Én is ugyanabban a szituban vagyok mint ma 21:53.

Csak nekem a szüleim 40 évesek voltak amikor megszülettem. És nagyon sokszor elkap a sírás, hogy mivan akkor ha, elveszítem valamelyik szülőmet. Én nem ajánlanám 60 évesen a gyermek vállalást.

16/L

2010. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!