Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? A barátnőm...

Mit csináljak vele? A barátnőm szülei gazdagok mindig a legjobbat kapta a szüleitől. és el is kényeztették.

Figyelt kérdés
Mindig csak vásárol... Mindenből a legjobbat, én is próbálok neki mindent megadni, csak hát nem keresek olyan jól... és mivel összeköltöztünk.. kéne spóroljunk is.. ő meg mindig elvásárolgatja, cipő, ruha stb... Meg ami bánt hogy mindig hisztizik ha valamit nem kap meg. Köszönöm a válaszokat 25 F
2010. dec. 5. 15:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Otthagynám. Egyértelmű.
2010. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Kár volt összeköltöznötök,mert a kapcsolatotok nem lesz tartós.

Ha a barátnőd megszokta,hogy költekezik,és mindent megkap,sőt még hisztizik is miatta,akkor előbb-utóbb elhagy.

Soha nem érti meg,hogy te spórolni akarsz.

2010. dec. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
a második válaszolóval egyetértek. Kár volt összeköltöznötök.
2010. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Egy ilyen kapcsolatnak nem sok jövője van.
2010. dec. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
sajnálom, hogy eddig azt olvastad, hogy hagyd ott, de ez az igazság vagy te vagy Ő fog lépni,de nem Ő lesz neked az igazi...és ezt el kell fogadnod hiába szereted őt nagyon!
2010. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos ez így hosszú távon nem lesz működőképes.Ebből is látszik,h téged semmire sem értékel,csak saját maga és a luxusigényei fontosak.Téged csak kihasznál.
2010. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg megpróbálhatnál elbeszélgetni vele... (nem tudom hány éves?) de ha kb. veled egykorú, akkor fel kell fognia ép ésszel, h TE nem engedheted ezt meg magadnak, esetleg meg lehet vele beszélni, hogy legyen inkább külön a pénzügy, albérlet/számlák költségét felezzétek, meg a kajaköltséget is, és a ruhákat meg abból vegye amit ő keres. Ha elvárja, hogy a Te pénzedből költekezhessen és nem ért meg, ott komoly gondok vannak, nem szabad ezt hagyni neki.
2010. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Meg kell vele értetned, hogy Neked nincs annyi pénzed mint a szüleinek, esetleg majd akkor ha befutsz a szakmádban. Valahogy próbálj rá hatni mert ez így nem fog sokáig menni:S Vagy állapodjatok meg egy konkrét összegben, hogy mennyit költhet ruhára.. Ő dolgozik? Közös a pénzetek? Közösen fizetitek a kiadásokat?


L/19

2010. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Én pedig azt mondom, jól tettétek, hogy összeköltöztetek. Most, hogy adódott az első konfliktus, le kell ülni, és meg kell beszélni, ki, hogy képzeli el a megoldást. Alkalmazkodik-e a kedvesed ahhoz a helyzethez, hogy meg kell ezentúl gondolnotok, mire adtok ki pénzt, együttgondolkodik-e veled, vagy totál ellentétes elképzeléseket vall a jövőtöket illetően. Mert egy családban mindig lesznek helyzetek, problémák, amiket meg kell oldani. Ha csak párszor találkozgattok egy héten, akkor is elmentek valahová szórakozni, ezek sosem fognak ott kiderülni. Én nem házasodnék amúgy sem, ha nem laktam együtt szívem választottjával egy napot sem. Minden jót és mihamarabbi megoldást kívánok Nektek!
2010. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem beszélj vele, ha pedig nem érti meg, akkor jobb lesz, ha szakitotok. Azzal csak rosszabbodik a helyzet, ha te is mindent megadsz neki. Akkor még jobban azt fogja hinni, hogy ő mindent megkaphat.
2010. dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!