Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed, ha egy 27...

Mi a véleményed, ha egy 27 éves férfi ennyire függ a szüleitől?

Figyelt kérdés

- fizetése javát elszedik

- csicskának használják

- este 9-kor átszólnak neki, hogy még netezik-e, mert a szülei szobájában van a router és ők kihúzzák? Könyörgöm: 9kor villanyoltás lényegében? Szabadnapos, aztán fél órája van kb. a barátnőjére neten, mert aztán bocs, apuci szólt, hogy ki kell húzni a netet...

Hát komolyan, mi ez, dedó? Agyam eldobom...

egyébként jól gondoljátok: én vagyok a barátnő...

22L


2011. ápr. 5. 21:16
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
ez elég meglepő 27 évesen
2011. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%
No de Ő nem akar elköltözni? Gondolom nem érzi így jól magát... Valamiért mégis eltűri.
2011. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
71%
Hát, nem is tudom... én nem a neten élek együtt a barátnőmmel, hanem a valódi világban...
2011. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Nem, nem akar elköltözni. Nemrég még úgy volt, hogy akar, én meg szerveztem a dolgot és az utolsó pillanatban mentegetőzött...

Most meg 3 napot itthon vagyunk, pihenőnapok, és ő otthon akar lenni "kikapcsolódni". Este megjelenik neten, majd rá egy órára el kell köszönnie, mert apuci átszólt...

És tűri, mert egy ilyen nyámnyila hülyegyerek, ezt kell, hogy mondjam. :(

2011. ápr. 5. 21:24
 5/35 anonim ***** válasza:
87%

Azzal nincs baj, ha a szülőkkel lakik és ő is beszáll a háztartásba a fizetése egy részével, de ez a netezős dolog nagyon durva!

Viszont a srácnak kellene már összekapnia magát és elköltözni otthonról, ha egy mód van rá és a keresete engedi.

2011. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%
No és szerinted mi a megoldás?
2011. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
75%
Ha anyagilag függne tőlük, még úgy-ahogy megérteném.
2011. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem feltétlenül csak a szülei hibásak, hanem ő is, hogy nem tesz ellene semmit.
2011. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez erősen természetellenes. Szerintem lépj ki ebből a kapcsolatból. Őt mindig is a szülei fogják irányítani.
2011. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Persze, hogy ő a hibás... csak elméletben tud tenni bármit is. Sokszor szidja őket, de ő a marha, hogy tűr. Egyszerűen reménytelen... :(

Mi a megoldás? Az lenne, amit mindenki mond nekem: dobjam ki a francba! Egyelőre csak leszoktatom magamat róla. Aztán útilapu...

2011. ápr. 5. 21:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!