Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Par perccel ezelott megloktem...

Par perccel ezelott megloktem a ferjem amint a lepcsohazban lefele tartott, gyilkossagi kiserletnek szamit ez? (reszletek lent)

Figyelt kérdés
A veszekedes abbol kerekedett hogy megtiltotta azt hogy a noverem kislanyanak a regi jatekait, konkretan ket kis disney gumifigurakkal jatszon egyeves kislanyunk, mivel szerinte nem vagyunk koldusok h. mas regi holmijati hasznaljuk es ezt mar tobbszor kijelentette.A baj az h. meg egyetlen egy ilyen jatekot sem vett a kislanynak ugyhogy kenytelen voltam ezeket eloszedni.Amikor meglatta ,bevagta a szemetesbe es azonnal le is vitte a kukaba.En erre felduhodtem, probaltam megallitani,szerintem nincs joga mas targyait kidobalni , megifertem h. nem fogom tobbet eloszedni csak adja vissza, de hiaba! Amikor lefele tartott mergemben jol megloktem, de nem esett el.Megis kinek van igaza, lehet ezt ep esszel kibirni!?
2010. dec. 6. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez messze nem gyilkossági kísérlet. éÉ mivel vér nem folyt, a rendőrség se fog kijönni.
2010. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez aztàn igazàn nagy dolog,hogy összevesszetek!Valami màs dolog van màr ebben a hàzassàgban!Nem szàmit bûncselekménynek,viszont,mintha utàlat van a férjed irànt,ikàbb tisztàzzàtok a félreértéseket!Szerencse,hogy nem adta vissza neked,hogy meglökted.
2010. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít annak,de a jövőben inkább kerüld ezt a fajta módszert. Ne adj' isten véletlen tényleg úgy esik, hogy beveri a fejét, és komolyabb baja is lehet,akkor nagyon pórul járhatsz.

Egyébként meg, használt játékokkal játszani nem koldusság. Nálunk a családban és szűk baráti körben a kisgyerekek öröklik egymás kis ruháit,játékait. Hozzá teszem, hogy a párommal együtt a fizetésünk havonta nettó 400.000 Ft. Úgyhogy nem élünk sz@rul.Ebben nincs semmi rossz, miért ne örökölhetnék egymás alig használt ruháit a gyerekek? Inkább ezt próbáld meg a pároddal megértetni! :)

2010. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a veszekedésnek valószínűleg hosszú előzménye volt/ van. Nem lehet megmondani, hogy kinek volt igaza, bár a férjed viselkedése tényleg furcsának tűnik.
2010. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez mesze nem gyilkossági kisérlet,de az biztos h nem csak a játék véget volt ez biztos h más elözmény is volt,probálj vele kompromiszumot kötni végülis a gyerek az érdek ö legfontosabb!!
2010. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azon túl, hogy mélységesen felháborít ez a pazarlás és hozzáállás (használható dologból szemetet csinálni), valami azt súgja, hogy sok minden van a háttérben. A helyedben én megmutatnám a családi költségvetést, bevételi oldal, kiadási oldal, befizetett és befizetetlen számlák, aztán elvinném egy játékboltba, gyerekruha boltba, stb. hogy nézze meg az árakat. Utána pattogjon. Apám jut róla eszembe, aki haza adta a fizetését (előtte azért ivott a cimbikkel), majd mikor anyám panaszkodott, hogy abban a hónapban éppen mire nem jut, akkor apám csak annyit válaszolt, hogy ott a pénz a fiókban, ahova tetted - közben meg fogalma sem volt arról, hogy mennyi ment el csekkekre, ebédpénzre, stb. Ugyanez a lemez volt, hogy nem vagyunk mi olyan szegények, hogy anyám turiból vegyen ránk ruhát... pedig azok voltunk. Anyám csak tűrt, épp ezért mondom, te ne tűrj, nyisd fel a szemét - szülője ő is annak a gyereknek, találja ki akkor ő, mivel játsszon.
2010. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!